Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 28
  • Poslední: 1.9.2018 19:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení

Co k tomu dodat. Je to názorný příklad kvalitativního rozdílu, když fabuluje absolventka komančské fakulty žurnalistiky a racionálně myslícího člověka. Procházková režimní kariérista, kontra

Bohužel velký bratr mi to přerušil. ... objektivně hodnotícímu Schneidrovi. Pokud chtějí být LN seriózní noviny, tak by měly dávat přednost Schneidrovi před Procházkovou.

S Petrou Procházkovou je zbytečné

polemizovat (viz článek "Ruské invaze jsou motivované starodávným mesiášským komplexem"). Je mi jí, holky líto, to ano. Ve svých slohovkách poslední dobou jen plácá páté přes deváté.

Seriously? Pane Schneider musím Vám pogratulovat, protože Váš článek mne přiměl registrovat se (ikdyž bych to za žádnou cenu a za žádných okolností neudělal), aby jse se vás mohl dotázat, kde jste Vy přišel ke svému patentu na rozum a k jediné real thruth, která existuje. Vaše články stylu, zaútočím na někoho kdo má nepotvrzené informace, tím že budu šířit stejně nepotvrzené věci, jsou trochu otravné. Mohl by jse alespoň občas přiblížit ze které bezedné studni moudrosti čerpáta. Děkuji Váš vĕčnĕ otrávený čtenář

Re:

Nevím, jakou kombinací jakých substancí jste se dostal do stavu, kdy vznášíte taková obvinění. Já něco takového o sobě tvrdím? Pokud jste si neráčil všimnout, já vycházím ze stejných informací, které zveřejnila Procházková, pouze si z nich dovoluji vyvodit jiné závěry. Tou bezednou studnou je kritický rozum - a střízlivost.

Re:

Na co si to tady hrajete? "Seriously?", "..přiměl registrovat se (ikdyž

bych to za žádnou cenu a za žádných okolností neudělal)", "My Low"...

:-)

Dear My Low, U R full of complexes 💩

Re:

hulíš dobrý matroš, odkud ho máš, pochlub se :-)

Chodí a kváká to jako kachna, je to kachna

Možná nelze připsat jakékoli použití novičoku automaticky na vrub Ruska,ale je-li obětí zběhlý ruský špión, těžko hledat zavinění někoho jiného. Ostatně jde o zavedenou praxi - viz případ Litviněnko.

Mýlíte se zásadně

Obětí nebyl zběhlý, ale PROPUŠTĚNÝ ruský defektor. Kdyby ho chtěli obezdušit, měli na to několik let. Rusové ho však propustili poté, co mu byla udělena milost. Rozumíte již nyní tomu zásadnímu rozdílu?

Re: Mýlíte se zásadně

Pan Doubravský nejspíš tento rozdíl ani nechce vidět. Pak by si totiž nemohl kopnout do vás..

Re: Chodí a kváká to jako kachna, je to kachna

Mnozi nebudou souhlasit. Podle me je cela akce Novicok predem naplanovana, peclive pripravena a provedena tajnymi sluzbami VB a CIA. Ucel je jasny. Vzpomenme na Sadama Irak, zbrane hromadneho niceni, Pentagon to przentuje jako dukaz, nasleduje napadeni Iraku, aby se posleze ukazalo ze nic takoveho neexistovalo. Tak skonci i Novicok.

No, třeba já s vámi souhlasím. Možné to jistě je..

Skripal se chtěl vrátit do Ruska, víte?

Myslíte si, že se to britským zpravodajcům líbilo?

Váleční štváči, kam se člověk podívá !

Největší odborník na novičok široko daleko, pan Jan Schneider, opět promluvil, dokonce v nejlepší tradici časů dávno minulých začal tahat za nohy i válečné štváče! Nutno dodat, že ale ne ty z Wall Streetu, pro pana Schneidera se totiž tito zloduchové stačili tentokrát přestěhovat dokonce i do České republiky!

Zkuste napsat něco konkrétního,

a neopakujte ty vaše oblíbené fráze z VÚMLU, nebo odkud.

Rád bych vám odpověděl, ale není na co.

Zkuste se polepšit, jestli to jde.

Re: Zkuste napsat něco konkrétního,a

Pochopil jsem už, pane Schneider, totiž, že diskutovat s Vámi ve věcné rovině nemá cenu, protože bych jen podpořil tu jednoduchou strategii Vaší a Vašich chlebodárců, dané téma tak “šikovně” rozmělnit, že čtenář, ve věci vlastní, se nakonec už vůbec není schopen vyznat ! A tomuto účelu slouží samozřejmě i obvyklá, jakoby “seriózní”, délka Vašich příspěvků. A to tu jde, že pane Schneider!

Re: Zkuste napsat něco konkrétního,a

Takže do diskuze pod textem pana Schneider jste se přihlásil, abyste mu sdělil, že diskutovat s ním nebudete? Tak to je tedy přínosný příspěvek.

Re: Zkuste napsat něco konkrétního,a

Pane Tocháček, jestliže tomu stále nerozumíte, tak jsem ochoten, Vám to ještě jednou zopakovat: s panem Schneiderem se diskutovat nedá a to byl můj příspěvěk! Capito?

Re: Zkuste napsat něco konkrétního,a

Diskutuje se nad názory, např. na text pana Venědiktova. Paní Procházková z něj vyvodila nějaké závěry, pan Schneider tak našel jiné informace. Nikdo vás přeci nenutí s panem Schneiderm souhlasit! Ale útok na osobu nesoucí nějaký názor (jak jste ve svých příspěvcích parádně předvedl) svědčí vždy jen o tom, že s některými jeho argumenty se diskutující nedokážete vyrovnat. Účinně mu totiž nabourávají jeho úhel pohledu ;-). Jste předpojatý a snažíte se z diskuze dostat bez toho, abyste musel přiznat, že věci jsou možná i trochu jinak. Často je za takovým chováním strach nebo pýcha.

Re: Zkuste napsat něco konkrétního,a

Fohl, jste zakomplexovaný debil.

Re: Zkuste napsat něco konkrétního,a

Pane Klíma, Vy jste se pěkně odkopal! Kde chybí argumenty, tam se lidé, Vám podobní, musí halt uchylovat k nadávkám! Takže nic nového pod sluncem!

Re: Ale no tak, pane Klímo!

Fohl jistě není zakomplexovaný debil, ale vypadá to, že trpí obsesí a naprosto spolehlivě ho do nepříčetnosti rozdovádí "novičok" a "Jan Schneider" - ideálně dohromady ale i každý zvlášť.

Re: Ale no tak, pane Klímo!

A pan Schneider netrpí náhodou zbytnělou novičokovskou obcesí a to jasně z prokremelského úhlu pohledu, vážená paní Dudková?

Re: Ale no tak, pane Klímo!

Vážený pane Fohle, vždyť to říkám - kauza "novičok" vás rozběsní naprosto spolehlivě (viz článek Martina Shabu z 21.5.) a Jan Schneider skoro stejně spolehlivě - je málo jeho komentářů na ČP, které ponecháváte bez svých nesmysluplných příspěvků. A prosím pěkně, jaký že je to ten "prokremelský úhel pohledu, to mě fakt zajímá ...

Re: Ale no tak, pane Klímo!

Opravdu Vám “závidím”, paní Dudková, Váš úsudek! Mě podsouváte jakési rozběsnění novičokem, cudně ovšem přehlížíte fakt, ze pan Schneider se v posledních měsících k tomuto tématu vyjadřoval jen na stránkách tohoto servru nejméně pětkrát(!) Myslíte, že je to jen náhoda, nebo spíše běsnění jiného druhu? A kdo umí číst, ví moc dobře, kam příspěvky pana Schneidera v této kauzy jednoznačně směřovaly!

Re: Ale no tak, pane Klímo!

Pane Fohle máte také jiné příspěvky než tyhle stále stejně bezobsažné?

Vyborne

Vyborne pane Schneidere, jako obvykle. V politice to funguje tak, ze kdo chce psa bit, hul si najde. Pravda neni az tak podstatna. Nazornym prikladem je to, jak nasi politici ve snemovne rozhodli co je pravda a usnesli se, ze v Cesku se nikdy zadny novicok nevyrabel ci nesyntetizoval. A reditel vojenskeho vyzkumneho ustavu, ktery to nejlepe vedel byl okamzite odvolan, protoze si dovolil rici opak. Lez se stava pravdou a pravda je prohlasena za lez. Jenom hlupaci nevidi, co se deje.