Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 13.8.2018 9:14
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
zbytečné podujatie

JAk to zpívá Nohavice: Našli jsme si drahou putyku a celý týden řešili!? Lze parafrázovat i Jana Weiricha: Ten říká to a ten zas tohle, akorát závěr je: A dohromady nic moc. No a náš ješitný berka pochopitelně i přes své ekonomické vzdělání tradičně mektá, jak by nám bez EU bylo dobře A to ho ještě za tyto rozumy platí, ač si k velice tučným penězům během svého vládnutí přišel.

Cenná zpráva

s podrobným referátem z konference Budoucnost Evropy v Budapešti. V jejím světle bledne ostatní výkon našeho tisku. Novináři by si měli uvědomit, že už nelze prosperovat jen z oficiální propagandy, protože budoucnost bude nepochybně napájena z jiných zdrojů, které se už přirozeně rýsují. Ještě že máme takovéto osobnosti! Vřelý dík!

Bohužel už nemáme novináře, ale jen prodavače

emocí. I proto se na obrazovkách objevuje tolik různých "povodní", tragédii ap. To mohou prodávat emoce, jak chtějí, aniž by se někoho dotkli a báli se o místo.