Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 15.8.2018 20:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Rakousko postupuje v energetice opačně jako Česko

Zajímavý rozhovor, z kterého mimochodem plyne, proč je Rakousko ekonomicky na tom daleko lépe jako ČR. Tam národ neplatí na mafii ČEZu a kolem ČEZu soustředěné energetické a jaderné lobby. V Rakousko-Uhersku bylo Česko centrem průmyslu... Rakousko, podobně jak Německo zrušilo jadernou energetiku... Proč jsou platy v Rakousku 3-5 krát vyšší jako v Česku? Ano, v Rakousku se nekrade jako v Česku... Nějaký hochštapler a obchodník s teplou vodou, mimochodem generální ředitel ČEZu, nějaký pošuk Roman, si odnesl za rok z ČEZu 1 000 000 000 Kč! Za co? Za podvod! Po něm vede ČEZ jeho spolužák a kamarád ze střední z Havířova... Jak to může vypadat? Proč si tento rozhovor ale i celou Energie Wende nepročte AB? Po opakovaných obrovských tunelech ČEZu- dlouhá řada, posledně soláry,..., teď hrozí další tunel s tzv. dostavbou jaderných reaktorů, kde by se měl stát zaručit, že bude doplácet tyto nesmyslné stavby!

Re: Rakousko postupuje v energetice opačně jako Česko

Tak jste si zanadával a snad se vám ulevilo. Co se tak zamyslet, kde je větší lobby, jestli v uhelkách nebo fotovoltaikách a větru v Rakousku?

Re: Rakousko postupuje v energetice opačně jako Česko

Z Andeslova vyjadřování jsem si odvodil, že po něm požadujete nemožné...