Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 15.8.2018 20:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nárožný to tušil...

Takže jim zůstane ebonitová tyč a liščí ohon, neboli chvost. Mohou vykonávat frč neboli třecí pohyby. Liščí ohon se nabíjí kladně, ebonitová tyč záporně. Ještě tam hraje nějakou roli osmá elektronová valenční sféra.

Rakousko bude jako dosud "vyrábět" elektřinu

v českých atomových a polských uhelných (neodsířených) elektrárnách a jako dosud bude Čechy a Poláky mistrovat...

Jak se v Rakousku dělá zelená elektřina?

Rakousko nakoupí ošklivou, jadernou elektřinu z Dukovan, použije ji na pohon čerpadel přečerpávacích elektráren a pak už turbíny těchto přečerpávaček vyrábí jen tu hezkou, vodní a tím zelenou.

Re: Jak se v Rakousku dělá zelená elektřina?

Přečerpávačky hlavně vyrábějí z levné elektřiny drahou...

Ale rakušáci si postavili svoje přečerpávačky hlavně za Říše, kdy Zelení drželi huby, u nás se stavět nemůžpu.

Zajímavý článek

Takže elektrárny na plyn jako nosný program. To má Rakousko tolik vlastního plynu?

Rakousko postupuje v energetice opačně jako Česko

Zajímavý rozhovor, z kterého mimochodem plyne, proč je Rakousko ekonomicky na tom daleko lépe jako ČR. Tam národ neplatí na mafii ČEZu a kolem ČEZu soustředěné energetické a jaderné lobby. V Rakousko-Uhersku bylo Česko centrem průmyslu... Rakousko, podobně jak Německo zrušilo jadernou energetiku... Proč jsou platy v Rakousku 3-5 krát vyšší jako v Česku? Ano, v Rakousku se nekrade jako v Česku... Nějaký hochštapler a obchodník s teplou vodou, mimochodem generální ředitel ČEZu, nějaký pošuk Roman, si odnesl za rok z ČEZu 1 000 000 000 Kč! Za co? Za podvod! Po něm vede ČEZ jeho spolužák a kamarád ze střední z Havířova... Jak to může vypadat? Proč si tento rozhovor ale i celou Energie Wende nepročte AB? Po opakovaných obrovských tunelech ČEZu- dlouhá řada, posledně soláry,..., teď hrozí další tunel s tzv. dostavbou jaderných reaktorů, kde by se měl stát zaručit, že bude doplácet tyto nesmyslné stavby!

Re: Rakousko postupuje v energetice opačně jako Česko

Tak jste si zanadával a snad se vám ulevilo. Co se tak zamyslet, kde je větší lobby, jestli v uhelkách nebo fotovoltaikách a větru v Rakousku?

Re: Rakousko postupuje v energetice opačně jako Česko

Z Andeslova vyjadřování jsem si odvodil, že po něm požadujete nemožné...