Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 16.7.2018 11:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
je mi

jedno, zda odpor prezidenta Zemana proti Pochemu ve vládě je dán sloní pamětí, nebo pochybami o Pocheho názorech na muslimskou imigraci. Poche má pověst šíbra. Ostatně i jeho pražští spolustraníci mu říkali Kapsička, a to není právě přezdívka pro Mirka Dušína. Osobně mám navíc pochyby, že se Poche dere právě na zamini z lásky k vlasti. Na zamini se toho popravdě nedá až tolik odklonit, takže předpokládám, že Poche tam chce z jiného důvodu, než je obohacení. A co se týče podpory prezidentského kandidáta prof. Drahoše, i ten byl (i když to popíral) pro muslimskou imigraci do ČR. Svůj k svému. Zkrátka - ať to prezident Zeman dělá z jakéhokoli důvodu, odmítnutí pana Pocheho do funkce ministra zahraničí je objektivně správný počin.

To socani budou stále podporovat křváky a podrazáky? To korupčník Poche má tolk uplacených členů?! To fakt má oporu v partaji podpora posery Drahoše? To má rozhodující slovo prahajzlovská skupina s nejbídnějším výsledkem ! No to skončí brzy v řiti