Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 14
  • Poslední: 11.8.2018 2:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Trollové

Okukují od paní Procházkové.

Názor

Paní Procházková nezklamala. Hezky sespsala to, co lze vyslechnout v nejrůznějších zákoutí a pasážích v Praze.

Je to v prvni řadě rusofobka za peníze a za druhé, novinářka a to samé.

A čo povie pani PP

nato, že v Sýrii sa podĺa OPCW nekonal ten chemický útok, ktorý onoho času celý Západ okamžite odsúdil a USA okamžite potrestali raketovým útokom na viaceré ciele v Sýrii. To nie je len vypustenie falošnej správy a jej intenzívne mediálne šírenie, ale aj svojvoľné trestanie neexistujúceho zločinu bombardovaním budov a zabíjaním ľudí.

Informace

Tady ještě jeden odkaz:

https://www.expres.cz/jan-sibik-uprchlici-idomeni-df7-/zpravy.aspx?c=A160316_134408_dx-zpravy_bk

Jednosměrný pohled

Jistě se dá argumentovat Ruskem v mezinárodním guláši národních zájmů. Nevyšly volby podle představ opozice tu, či onde, hledá se chyba co možná za hranicemi, a ne doma, kde jsou neschopní politici. U nás za propad TOP 09, potažmo Kalouska, může samozřejmě proruské politické prostředí, které je tak silné, dle ČT, až ničí i USA. Ládují to do nás dnes a denně a mají pocit, že začneme znovu volit propadající se opozici, politické mrtvoly. Vůbec jim nedochází, že dělají medvědí službu sami sobě. Vina neleží na nějakých ruských hackerech, propadající se politici jsou běžný jev neschopnosti pracovat pro vlastní občany. A můžete řvát jak chcete, stejně se v demokratických volbách ti neschopní nakonec propadnou a zvoleni nebudou! Článek je jen jednosměrným pohledem, co nepřipouští, že vina je na neschopných politicích a ne na zahraničních vlivech.

Nechápu

Nechápu, že autorce samé není blbě ze svého článku. Nebo vy si opravdu myslíte, že západní novináři nemanipulují jak informace, tak i fotky? Ale lépe je zase ze všeho obvinit Rusáka, že? Špína je na obou stranách, ale je potřeba si to přiznat Kdybyste nevěděla o co jde, tak tady máte odkaz:

http://www.rukojmi.cz/clanky/534-jak-lhat-najit-mrtve-dite-prenest-mrtvolku-na-fotogenictejsi-misto-spravne-naaranzovat

Podívejte se do zrcadla a zamyslete se nad sebou a svým článkem.

Tak především

je problém v tom, že lidé oprávněně nevěří mainstreamu. Především díky jeho obhajování přijímání uprchlíků. Zamlčování dění včetně zločinů migrantů a vše okolo toho. Naopak cemzura za kritiku migrantů.

V informační válce každý dělá co umí.

Trollové všech zemí spojte se.

A co ten tklivě naaranžovaný mrtvý arabského chlapeček v Řecku, jehož tatínek nezvládl uřídit gumák při cestě z Turecka na řecké pobřeží. Z druhé strany jímavá fotka ruského chlapečka který na letišti v Egyptě kouká na letadla aby v následujících hodinách zemřel po výbuchu letadla nad Sinai zapadla.

Záleží na tom co nadnárodní media pustí do informačního prostoru a jejich možnosti jsou při zkreslování reality podstatně větší a závažnější než těch několik skupin trollů z hlubin internetu.

To že Petra Procházková je silně neobjektivní autor není žádná novinka. Tímhle článkem z řady nevybočila.

Re: V informační válce každý dělá co umí.

Souhlas.

V tom případě musí být

tzv. západní liberální zpravodajské agentury plně v rukou ruských trollů!

Nevymlouvat se na ruske trolly.

Informacni zmatek je vytvaren u nas v republice, ne v cizine. Informace se konsekventne pouziva jako propaganda. Proto kazdy veri tomu cemu verit chce. Vysledek voleb to potvrdil. V praxi probiha vse podle stareho vousateho vtipu. Hlava rodiny rozhodne o pomeru k Trumpovi a ta lepsi polovicka rozhodne , co prijde vecer k veceri na stul. Cesi taky kritizuji radi gramaticke chyby, ne obsah. Proto zrejme panu Babisovi stoji perfektni korektura ku pomoci. Ja taky obcas nevim, kdy se vyjadruji cesky nebo slovensky , nebo taky v jinem jazyce. Podtrhl bych, proc ve Svycarsku je vlyv trollu zanedbatekny. Jednak je tam styk politiku a medii s narodem daleko intenzivnejsi jako u nas. A potom maji starou zkusenost: kdo prehani neni veruhodny. Kdo zneuzije duveru rychle zmizi v politickem propadlisti. Svycari neodpousteji. Ne jako u nas. Byla by to dlouha rozprava, ale nakonec bych se zminil o nasi proruske pate kolone, ktera ma podporu v nasich nejvyssich vladnich organech. Proto rusti trollove n

Re: Nevymlouvat se na ruske trolly.

Ale vždyť zde to také funguje, podívejte například na TOP09 nebo ČSSD. Tyto strany zklamaly a jsou také na cestě do propadliště dějin.

Re: Nevymlouvat se na ruske trolly.

Pane Starý, vidím,že u vás ve Švýcarsku jste v pohodě...Co kdybyste poradil Kalouskovi a ČT, jak to dělat, aby byla taková pohoda i nás ?

Re: Nevymlouvat se na ruske trolly.

Prominte, ale pan Kalousek je spatna adresa. Kdyz srovnam Svycarsko s nasi republikou, mohu rict, ze nevidim pol. stranu, ktera by chtela a byla k tomu schopna hajit zajmy naseho naroda. Snad dalsi generace vytvori k tomu pudu, aby takova strana vznikla. Nesmite zapomenout, ze tekly potoky krve, nez vznikl stabilni svycarsky stat. K tomu je taky zapotrebi vlastenectvi, ktere u nas postradam. Kdyz jsem zil za totality na Slovensku, tak jsem poznal, ze Slovaci byli napred Slovaci a az potom mozna komunisti. Cesi byli napred komunisti a az potom mozna taky Cesi. V principu se to nezmenilo. Media mohou v tomto ohledu sehrat rozhodujici ulohu.