Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 12.7.2018 9:57
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Biskupové spoléhají?

Biskupové se „Spoléhají na koncept „přirozenosti“ muže a ženy údajně dané Bohem, podle nějž jsou odlišní, což se ve společenském řádu projevuje jejich různými rolemi, jež se organicky doplňují.“ a autor pokračuje: „Co když se však organicky nedoplňují?“. Tak tyto a další autorovy úvahy (perly), jako třeba „ Koncept „přirozenosti“ nebere ohled na individualitu ...“, jsou pro rozum nezvládnutelným problémem.

Lidstvo totiž, co existuje, je přirozeným souborem žen a mužů a podléhá přirozenému řádu života na Zemi. Relativizmem, relativistickým přístupem autora, lze zpochybnit vše. Nejenom, že přirozený řád je ve skutečnosti nepřirozený, protože je diskriminační proti „málo“ přirozenému, ale také např., že odpor a boj člověka proti zlu,vlastně diskriminuje pachatele a obhájce zla. Toto myšlení je zcela zcestné, jako celý genderizmus či feminizmus.

Je též na čase se zamyslet

nad přijetím Papua-Novoguinejské úmluvy proti lidožroutsví! Pro autora to bude zajisté podnětné!