Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 17.6.2018 22:58
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Opravdu důvěryhodný zjev.

Tento pán vypadá jako karikatura amerického vojenského jestřába z komunistického propagandistického časopisu. Jinak největší hrozbou euroatlantické civilizace je hlavně hloupost a odborná nekompetentnost nejdůležitějších politiků v jednotlivých klíčových státech. S tím souvisí jejich podpora masová migrace ze zaostalých a extrémně nevýkonných zemí, která je zjevně v zájmu nenažraných globálních společností, které by rády obyvatelstvo degradovaly na masu tupých konzumentů, žádajících jen chléb a hry, a s kupní silou limitovanou na nákup jimi masově vyráběného šuntu.

to je jako fór?

pobavil mě tím, jak chce do Guatemaly a spol. vracet právo. To jako o všech těch letech, kdy jim tam CIA dělala bordel, po pučích v zájmu United Fruit Company, tam ausgerechnet USA VRÁTÍ PRÁVO?

Škoda číst

Chertoff žije v americké minulosti a bojuje za americkou minulost.

Takovej důvěryhodnej obličej.

Nedočetl jsem, co s neobolševikem, který je republikán a volí demokraty. Jenom tím potvrzuje, že je vždy na té správné straně.

Komu je podobný ?

Tak toto je rozhovor s " TAKOVÝM AMERICKÝM ŠTĚTINOU " ! Či Romancovem ?

Při nejlepší vůli to se fakt nedá ani dočíst!

Tak "... Rusové se chtějí nabourat do našich myšlenek a srdcí a zneužít toho pro své cíle .." a Američané této podlosti zabrání, i kdyby čert na koze jezdil! Hned jsem klidnější. Už už jsem tak nějak cítila, jak mi mezi myšlenkami rejdí cos ruského a teď konečně mám jasno. Ale naprosto mě zdrtila zpráva o těch lstivých a záludných Číňanech, kteří si africké vlády zavazují investicemi do infrastruktury - stavby silnic, železnic, těžbu surovin (a vzdělávacími programy a humanitární pomocí,...) - to je fakt zvrhlost nejhoršího zrna takhle zákeřně pomáhat chudým!

"... Jistěže se i vláda USA snaží svůj vliv ve světě rozšiřovat. Na rozdíl od Rusů to ale děláme poctivě, nikdy skrytě, pod pláštíkem jiných aktivit. Naším hlavním zájmem je propagace demokracie ..." Tedy ono jaksi rozbombardovat na cimprcampr celé státy a povraždit statisíce lidí ani dělat skrytě nejde. A že to Američané dělají poctivě, o tom není pochyb. Pane Štěpánku, až objevíte nějakého dalšího podobného exota, neváhejte s

...

s ním udělat rozhovor, protože našince potěší, že blb.y mají na ministerských postech i jinde.