Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 20
  • Poslední: 6.6.2018 13:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
A ticho

po pěšině..

Plánování akcí tajných služeb

určitě neprobíhá ze dne na den, musí mít svou chronologii a informační zázemí (přípravu, i co potom). S Babčenkem to připomíná stejně „profláknutou“ aktivitu britské tajné služby se Skripalem, chemickým útokem v Libyi, atp. Zdá se, že někdo někde, nějak, hází vidle do plánování a organizování protiruských aktivit.

Dobrá info

autor shrnul všechny hovadiny co bez rozmyslu vypotili jejich "tvůrci" počínaje Štětinou, konče Procházkovou. Dále je také zajímavé, že všichni, co obvinili MV dále už drželi hubu, že by omluva za výrobu zmetku, to je pro ně neznámá vec. A na závěr si myslím, že soudruzi z SBU někde udělali chybu. Kdyby byl ten Bobek tak nebezpečný pro Rusko, tak jej fsb zlikviduje nenápadně. Ale novinář mimo svou zem se odepíše a stává se nevěrohodným a tím i neškodným. Čili proč by jej mělu rusové likvidovat?

Kdo je dnes Ukrajina?

Země na odpis. CIA se musí zbavit Porošenka.

FSB píše do Lidovek?

Pane Schneider!

Máte stejné informace, jako my všichni, tedy víte vlastně kulový. Zatím nikdo nenašel nějaký rozpor v tom co říká SBU a Babčenko. Já si nedělám žádné iluze o Ukrajinských tajných službách, ale jedno je jisté. Když Vy začnete používat slova jako “ Hybridní hra tajné služby......” je jasné, že v tom rusáci jedou. Mužeme diskutovat, jestli to byla nejvhodnější forma získání seznamu, ale zatim nevidím důvod Babčenkovi nevěřit. Když se na to podívám s odstupem, tak v Rusku vraždí kritiky režimu jak na běžícím pásu a žádná tajná služba nemusí vymejšlet složitou akci, jen aby uškodila Putinovi. Stačí počkat měsíc a on nějakej novinář vypadne z okna, nebo má jinou nehodu. Jinak, co říkáte na ta nedávná hromadná úmrtí Ruských diplomatů? Bylo jich asi 6. Všichni byli loajálnimi pracovníky, že by toho moc věděli? Nezačnou jednou umírat i Putinovi pisálci? 

Re: FSB píše do Lidovek?

Pane Hlásku a co chcete věřit Babčenkovi, který prohlásil, že neví proč ho SBU požádal aby ze sebe nechal udělat mrtvého.Říká že SBU ho přesvědčila, jak mu ruské tajné služby usilují o život a z důvodů které on nezná mu navrhli aby se zúčastnil té hybridní akce jako mrtvý muž. Docela mu tohle věřím.

Re: FSB píše do Lidovek?

No vidíte, vždyť to píšu, že ZATÍM neni žádný důvod Babčenkovi nevěřit. :))

Re: FSB píše do Lidovek?

Problém je v tom, že Babčenko nic podstatného neví, on jen papouškuje SBU a tak lze rozpor jen těžko najít. On si snad ani neuvědomuje, že má z ostudy kabát.

Re: FSB píše do Lidovek?

Co by jste dělal Vy, kdyby jste se ocitnul v jeho kůži a přišla BISka se stejným nápadem? :)

Re: FSB píše do Lidovek?

Pane Hlásku, já bych hlavně nikdy tak neomaleně nepřál lidem smrt jako on Aleksandrovcům.

Re: FSB píše do Lidovek?

PS. Babčenko se pohyboval nejen v ČR, ale i v Izraeli. Nejspíš tam chtěl požádat o občanství. Jeho babička byla Židovka a tak by to nejspíš nebyl problém. Přesto se nakonec usídlil na Ukrajině a pracuje jako šéfredaktor ATR krymsko-tatarské TV na Ukrajině.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%B1%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%90%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B9_%D0%90%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

Re: FSB píše do Lidovek?

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%B1%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%90%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B9_%D0%90%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

Re: FSB píše do Lidovek?

Vy teda litujete i Heydricha? Teroristi ho zabili.

Když někdo letí oslavovat rozbombardování města a tisíce mrtvých, tak já po něm taky nepláču. Obvzláště když oslavuje zbabělé vojáky bez označení na uniformách.

Re: FSB píše do Lidovek?

Pane Hlásku, vy jste jako seriozní diskutující nepoužitelný. Řeč byla o Aleksandrovcích ne o Heidrichovi a když už se chcete po někom takhle nekompetentně vozit, tak zkuste třeba zrovna Babčenka. Za peníze na kontrakt bojoval v Čečně jako velitel minometné roty.proti samozvané republice

Pane Hlásku, vy jste pro seriozní diskuzi absolutně nepoužitelný. Řeč byla o armádním souboru Aleksandrovci, ne o Heidrochovi. A když už se chcete takhle nekompetentně vyjádřit zkuste třeba zrovna Babčenka. V druhé čečenské válce jako žoldák na kontrakt za peníze, bojoval jako velitel minometné roty proti samozvané republice Ičkeria. Pokud nemáte nějaký věcný argument, tak se klidně spláchněte do klozetu..

i

Re: FSB píše do Lidovek?

Pane Hlásku, máte to hned 2x, opakování je i ve vašem případě matka moudrosti.

Re: FSB píše do Lidovek?

Na Ukrajině vraždí Rusáci na Slovensku kriminálníci. Cha,cha,chá!

Lehká volba

Tato kauza je zřejmě přesně podle gusta pana Jana Schneidera, vyzná se přece jako bývalý BIS-důstojník v této oblasti, může se tedy konečně věnovovat něčemu jinému, než obhajobě Putinovského Ruska, i když i v tomto případě je k tomu dostatek příležitosti! Zřejmě mu ten výběr mezi “banderovsky zabarveným ukrajinským fašismem” a oligarchicko-klerikálním ruským despotismem i v tomto případě nedělá žádné potíže!

moment zvratu

Ukrajina

omluva ?

Očekávat, že zmiňovaní nepříliš inteligentní lidé se za své výroky omluví by zřejmě bylo příliš....

jen nevěřícně zírám

Podle posledních zpráv to vypadá, že ukrajinské tajné služby překazily ukrajinské vojenské kontrarozvědce rozjetou akci. Tihle snad ani nepotřebují nepřítele, vystačí si sami.