Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 16.5.2018 23:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Tohle bude extrémně korupční vláda

Tohle bude extrémně korupční vláda. Očekávejme další šikanu obyčejných lidí a podnikatelů. Co jiného od babiše taky čekat? Babiš je zloděj, dotační podvodník, trestně stíhaný člověk, bývalý Stbák, co vědomě spolupracoval s Stb, a bude podporovaný komunisty. kam sme to za těch 28 let dospěli. Točíme se v kruhu.

http://www.epshark.cz/clanek/241/sivos-babis-byl-bures-a-spolupracoval-s-stb-vedome_4

Re: Tohle bude extrémně korupční vláda

Nadáváním na Babiše nic nezměníte, to je slyšet nepřetržitě od vzniku ANO. Korupční skandály, zpronevěry miliard a špatné vládnutí tato země zažívá neustále od roku 1989. Souhlasím s Vámi, že je skandální, dopracovat se po téměř třiceti letech zase k vládě komunistů. To měli pochopit v ostatních stranách a neměli nechat vládu Babiše podporovat komunisty. Určitě by byla lepší vláda za účasti ODS a Pirátů. Jenže ti hodili flintu do žita a raději nechají do různých funkcí nalézt komunisty. Pro mě jsou asi nové volby to nejméně špatné řešení, ale je to také na hlavu.

Re: Tohle bude extrémně korupční vláda

No jo, co taky mohlo přijít po vládách Nečasů - Nagyových, Topolánků, Drábků, či Kalousků ............. Lidé volí ze zoufalství ............