Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 15.5.2018 23:36
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
ach ty štěnice

Pamatuji si jeden příběh ze SSSR, nejspíš smyšlený. Na stáži v jedné prestižní univerzitě v Moskvě byl japonský vědec a když se po několika měsících vracel do Japonska, tak se svého kolegy, co se o něj vzorně staral zeptal jaký dárek by mu udělal radost. Ten bez dlouhého přemýšlení požádal o přípravek proti štěnicím. Po několika týdnech dárek dorazil.a tak se dotyčný rozhodl využít víkend a doma přípravek aplikoval. Natěšený se v neděli vrátil domů otevřel dveře a ouha byt byl do výše 1 metru plný štěnic. Později mu na japonském velvyslanectví přeložili návod ve kterém se psalo 15 metrů od obytného objektu vykopeme jámu 2x2 metry 1,5 metrů hlubokou.a až se naplní štěnicemi jámu vypálíme k tomu účelu připravenou hořlavinou.

štěnice jsou hnus...

A naše vyspělá demokracie to tutlá a neřeší jako za bolševika.

Deratizatorům?????

Deratizace je odstranovani hlodavcu. Od latinskeho Ratus t.j. krysa. Likvidace hmyzu je desinsekce od insecta t.j. hmyz.