Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 6.5.2018 19:18
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
ČR je už zodpovědná za EU

Pokud někdo kritizuje EU jako celek, kritizuje sám sebe. Každý občan EU má možnost navrhnout řešení problémů, žádný návrh není vhozen rovnou do koše.

Re: ČR je už zodpovědná za EU

...nejsem si jist, zda jste svůj příspěvek psal při plném vědomí - jistou zkušenost s tím, jak se nakládá s návrhy nejen občanů, ale i poslanců Parlamentu České republiky mám - jak jste na tom konkrétně Vy?!

Re: ČR je už zodpovědná za EU

"Občan EU"??? Kdo to je? Já tedy určitě ne. Jsem občanem ČR. Stejně jako Němci jsou občané BRD, Francouzi Francie a t d . EU není stát (bohudík) a tudíž žádné občany nemá. Domníváte se snad, že pokud by nějaký občan nějakého státu EU navrhl její rozpuštění, že by to nebylo vhozeno do koše? Svatá prostoto!

Re: ČR je už zodpovědná za EU

Jak vidět EU pije krev obdivovatelům fašistům a komunistům, ale ještě nikdy v historii Západ s podobnými zmetky neprohrál a nikdy neprohraje.

Takže cítím velkou radost

že pan Hilšer zcela propadl při své kandidatuře na prezidenta, i když se z vítěze moc neraduji.

Jak to vidím já.

Ano, ČR by měla být spoluzodpovědná za budoucnost EU. V současné době se zdá, že jediný stát, který je o to snaží je Velká Británie. Podle mne jde totiž o to, že pokud se EU nevrátí ke svým kořenům, což je EHS, potom se do 10 let rozpadne. Zvláště pod současným, socanským vedením. Spoluzodpovědnost na budoucnosti EU vidím ve vystoupení z ní, dokud je ještě čas. Čím dříve, tím lépe. Tuto, dnes již dokonce dosti nadnárodní společnost, je nutno rozpustit a vytvořit společenství jiné, na jiných základech než je současná Lisabonská smlouva.

omlouvám se ale pan Hilšer pouze

zopakoval obecné postoje, které už dávno před ním vyslovili jiní lidé. Bohužel nám pan Hilšer v celém svém dlouhém příspěvku nesdělil, co konkrétně si pod často velmi obecným postojem - tedy vlastně a zásadně nic neříkajícím postojem. Nevím ani v nejmenším, jaký má pan Hilšer konkrétní a jasný názor na migrační a azylovou politiku, na takzvaný "Dublin 4", na tzv. odzbrojovací směrnici, na problematiku kvót, ochranu suverénní státní hranice a národního státu, na ochranu Schengenu, jak hodnotí přístup EU a EK k této problematice atd., atd. Osobně mám pocit, že se pan Hilšer úzkostlivě pohybuje po povrchu problémů, hlavně nikoho nepodráždit a přitom vypadat vizionářsky a zasvěceně. Jenže takhle, těmito pudingovými postoji se nikam nedostaneme, tedy pokud nebudeme ztotožněni s dále upadající autoritou naší země, s nevlastenectvím a s naší ne příliš veselou budoucností pod vedením Evropské RVHP.

Re: omlouvám se ale pan Hilšer pouze

Pan Hilšer si asi neumí vydělávat peníze v oboru, jenž vystudoval. Proto se cpe do politiky, podobně jako Kalousek, Benda, Sobotka a mnozí jiní neumětelové. Je stejný jako pan Drahoš a další neúspěšní kandidáti na prezidenta. Jim nestačil výprask od občanů ve volbách, cpou se do politiky dál. Asi bude nutno jim to v příštích volbách znovu připomenout. Ševče, drž se svého kopyta!

Re: omlouvám se ale pan Hilšer pouze

Podle jeho vystupování a řečí, má pan Hilšer jen jediný konkrétní a jasný názor. Chce se stát placeným politikem, protože se mu nechce smysluplně pracovat. To je tak asi jediné, co dává dostatečně jasně najevo.

Ano, Česká republika by skutečně měla být

spoluodpovědná za budoucnost EU a jednoznačně vyjádřit podporu Orbánovi

https://www.lidovky.cz/orban-hrozi-ze-madarsko-neschvali-rozpocet-eu-ktery-pocita-s-pomoci-migrantum-1hh-/zpravy-svet.aspx?c=A180504_133948_ln_zahranici_lar

Re: Ano, Česká republika by skutečně měla být

Myslím si totéž.