Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 1
  • Poslední: 23.4.2018 8:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Je to ještě horší

Hlavní politický tlak, kterému tleská 30% národa, je směr učňák, popř maturita. Během 10 let zmizí konjunktura, polovina montoven, a kdo bude umět obsluhovat ty moderní technologie. A to budou učit ti učitelé na VŠ, kteří učí podníkání na principu, mám živnostňák, sedím celý rok na katedře, tu a tam vyfakturuju nějakou konzultaci a tak podnikám???? Protože lidi z businessu, kteří zaměstnávají cca 5-50 lidí, k tomu shání zakázky, investují do firem, jsou neskutečně šikanovaní blbostma od těch 30% voličů, ti bohužel učit nepujdou. A tak budeme za pár let taky jenom favorit, ale už myšleno jako veterán...

Podívejte se do Finska, tam to vzali z gruntu před 30 lety, vrazili do školství balík, vzdělali už nově 1,5 generace, Nokia se dávala posledních 15 let za vzor všeho možného. To byl a je výsledek. Ale my se holt díváme na tu cestu Běloruska. obehnat plotem, žádný rozvoj, nám to stačí.

Že máme málo vyokoškoláků je fakt, ono budou muset během pár let vystudovat znovu další vysokou školu, ale bude mus