Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 17.4.2018 9:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Vy jste zosobněné chucpe!

Pachatele určí až soud, v optimálním případě správně. Do té doby je podezřelá osoba v postavení obviněného, resp. obžalovaného, takže má plné právo nahlížet do spisů a navrhovat důkazy, čili podílet se na vyšetřování. Tak je tomu v civilizovaných zemích. --- Zbývá otázka, odkud jste přišel vy? Vaše názory jsou dočista totalitní! Jsem rád, že jste se takto odkopal, protože nyní je jasné, z jaké strany se na mě útočí!

Re: Vy jste zosobněné chucpe!

A proč pak civilizovaná země, jakou, jak doufám, i pro Vás Velká Británie bezesporu je, na tyto požadavky Ruska nepřistoupila a označuje je za perverzní, pana Schneider?

Re: Vy jste zosobněné chucpe!

Anglie byla proslulá jako civilizovaná země, ale byl to mýtus. Stačí připomenout případ našeho řetězem ubitého občana, jehož vrazi se před jednoinstančním soudem změnili na napadené a byli osvobozeni - a druhou soudní instanci Anglie nemá (na rozdíl od Skotska). O současné politické reprezentaci GB, neplatí už ani ten mýtus, protože se sama nechce podrobit pravidlům, která definují civilizaci. GB reaguje hystericky, protože NEMÁ PROTIARGUMENTY, je v koutě. Bezdůvodně osočila jinou zemi, a když se osočená země ozvala, aby se věc vyjasnila podle civilizovaných pravidel, reaguje jako když ji na vidle bere. Abyste to dostatečně pochopil, představte si, že vás někdo veřejně nařkne, že jste vrah, a když se chcete soudně bránit, dodá, že jste perverzní. Takže ještě jednou, GB nepřistoupila na ruské požadavky, které jsou v souladu s uspořádáním vztahů mezi civilizovanými státy, protože její vláda se nechová civilizovaně. Jinak nelze situaci - bez ideologického překroucení - posoudit.

Re: Vy jste zosobněné chucpe!

Vše je už jasné, pochopil jsem, ze považujete Rusko za zemi více civilizovanější než je Velká Británie! To mluví za vše! A není k tomu co dodávat! Měli jsme totiž tu ruskou civilizovanost možnost u nás snášet více než 40 let!

Potvrzujete, že jste tuplované chucpe!

Kdybyste zkusil porozumět textu hlavou, dočetl byste se, že v tomto případě považuji postup Ruska za souladný s civilizačními zvyklostmi, kdežto britský nikoliv. A že civilizovaná země se pozná podle jejích skutků, a ne podle vašeho ideologického přesvědčení. Jestli vám to ale rozum nebere, jestli je to na vás moc složité, nepřepínejte se, mohl byste to dotáhnout na tripl-chucpe.