Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 28.3.2018 22:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pan čistý, prostě hodný kluk ze Sarajeva

Z textu ... Bylo mi 19 let (příchod do Československa) a v Sarajevu jsem studoval první rok práv, když vypukla válka.

..Postupně jsem začal objevovat příležitosti mezinárodního obchodu, kdy jsem mohl využít svých znalostí a známostí na území bývalé Jugoslávie..

PS. Tak on se podle svých slov kamarádil s policajty a ostatní mafiáni měly tu drzost, že chodili s policajta do kavárny..

Re: Pan čistý, prostě hodný kluk ze Sarajeva

Tak tenhle muž je důvěryhodnost sama. A to autor v minulosti psal docela dobré články.

...Z mého dřívějšího domova to bylo do Kosova stejně daleko jako z Brna do Kosova...

Přitom ze Sarajeva do Kosova je cca 150 km a z Brna do Kosova 800 km.

Koutník swe vyznamenal

Zase.

Pěkně ukázal, jaké kamarády má Šlachta.

Moje též.

S ohledem na způsob a důvod vzniku GIBS, na všechny poznatky a souvislosti, které jsem získal ať už jako člen Výboru pro bezpečnost, člen Stálé komise pro kontrolu GIBS, nebo člen vyšetřovací komise k "reorganizaci policie" PSP ČR, s ohledem na vše, co se kolem GIBS odehrávalo a odehrává, bych politické reprezentaci vřele doporučil tuto instituci bez milosti rozpustit a vrátit se do bodu "zero" k původní, funkční Inspekci vnitra. Nebo alespoň zavést povinnou cirkulaci osob na významnějších funkcích a zejména pravidelnou obměnu dozorujících státních zástupců. Tím by se mohlo zabránit tomu, co osobně považuji za velmi závažný problém v celé státní správě - vytvoření vysloveně škodlivých nejen profesionálních, ale především osobních vztahových až klientelistických vazeb. V případě GIBS doporučuji zároveň provádět pravidelnou obměnu přidělených státních zástupců - z úplně stejných důvodů. Je potřeba skončit s fungováním státních institucí, speciálně takových jako je GIBS na principu - já na