Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 12
  • Poslední: 4.5.2018 15:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Zpráva z nezaplaceného Lidového domu

To musel být geniální program, když socanům přinesl ve volbách celých 7% hlasů =))

ANO vytunelovalo program ČSSD, který jim vynesl 7%?

Pan Hamáček je příjemný člověk a v tomto bodě opět projevil svůj vyvinutý smysl pro humor...

"Ono" vytunelovalo???

A kdo si asi tak estébácké "Áno, všeci kradnú" nasadil do vlády?? Kamarádi potvrdí, že už na jejím počátku jsem říkal, že všechna h**na Bureš elegantně svede na Sobotkovu hlavu, zatímco případná pozitiva (aspoň pro někoho) slízne on. Protřelej oligarcha se musí chechtat, jací jste nejen v ČSSD oslové ... :-P

Re: "Ono" vytunelovalo???

Pane Šrajere, předpokládám, že jste volič ČSSD, a já ,bohužel, volil z nouze ctnost, tedy ANO. Vyhodnotil jsem si to, jako nejmenší zlo. Nechci Vás poučovat, ale třeba ve sportovním zápase se nelze vymlouvat na to, že soupeř rozkryl Vaší taktiku a díky tomu vyhrál. Vaše smůla. V dalším zápase musíte dokázat, že jste lepší, a že dokážete soupeře porazit, a třeba i jeho vlastními zbraněmi. A dokázala to ČSSD? Zkuste se seriózně zamyslet, proč vlastně tato strana u nás, ale i jinde v Evropě ztrácí voliče. Myslím, že to není k vůli ANO. Takovou moc zase Babiš nemá.

Re: "Ono" vytunelovalo???

Pardon, pane Šraiere, omlouvám se.

skutečně Vám nezávídím, pane Hamáčku

upřímně řečeno, moc Vám nezávidím - ale stejně upřímně - jen sklízíte to, co jste zaseli. Pokud jde o tunelování - ANO není zdaleka takovým odborníkem (možná jen zatím), omlouvám se, jako KDU-ČSL, Devět nejlepších nul, a ČSSD. Pokud jde o mne - nikdy jsem nestudoval Váš volební program a pokud jde o sněmovnu - nikdo "z vašich" se ke mně vlastně nepřidal a ti co tomu trochu rozuměli - myslím obranu a bezpečnost - např. pan Seďa a pan Klučka - ti se do sněmovny nedostali - co tedy za odborníky vlastně můžete nabídnout - aby to nevypadalo jako při nominaci adeptů na šéfy sněmovní komise pro GIBS

Vidím to jinak

Pan Hamáček je opět trapný. Hnutí ANO 2011 nikomu nic nevytunelovalo. Udělalo jediné. Převzalo do svého programu body z programů jiných politických subjektů. Konkrétně ty body, které jejich původní vlastníci nemohli plnit a neplnili. Pokud někdo něco neumí a někdo jiný to za něj udělá, je to činnost chvál\yhodná a neměla by být kritizována.

Re: Vidím to jinak

Pane Čech tohle je rozumný názor, jenže sliby se slibují blázni se radují.

Pohádky ovčí babičky

- realita je zcela jiná. (1) Hamáček a ZImola mohou vyprávět báchorky, ale rozhodovat budou poslanci, kterým velí dinosauři. (2) Jak vypadá ČSSD je krásně vidět na jejich webech - většina z nich burcuje voliče k volbám 2017 - zatím si soudruzi asi nevšimli, že je prohráli. Z dalších webů burcuje svými plamennými výzvami Sobotka, tentýž, který ani nepřišel na sjezd. V Chovancově kraji je nejčerstvější aktualita ze září 2017 - taky dobrý. V Pardubicích se kasají, že volby v příštím roce musí vyhrát - někdo by jim měl říci, že volby jsou letos.

Tak vypadá ČSSD v praxi, ne v Hamáčkových PR-vizích

Re: Pohádky ovčí babičky

Hamáček dělá vše pro to, aby v příštích volbách ČSSD odešlo ze sněmovny a to spolu s KDUČSL , TOP 09 a STAN.Měli by to raději sami zabalit a ne čekat, až budou s ostudou vyprovozeni ze sněmovny voliči. Stačí se totiž podívat na aktuální dění v Německu, Itálii i Francii. Lidé se houfně odklánějí od tradičních politických stran, patřících na levici či pravici. Toto politické dělení již nefunguje a lidé již mají politických stran po krky.

Re: Pohádky ovčí babičky

Jenomže právě v Německu, Itálii i Francii nevyhrály strany, které vykradly programy těch tradičních, jako to ad hoc dělá Áno ... :-P

Re: Pohádky ovčí babičky

O Hamáčkovi si myslím, že jde o "zimního krále". To jsem tvrdil ještě před jeho zvolením, Buď ČSSD najde rychla schopné, ne všeho schopné, vůdce, nebo půjde do kopru!.