Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 13.2.2018 8:31
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Co je to za nesmyslný nadpis?

Jedna věta odporuje druhé. Občanské hnutí ANO 2011, které s výrazným odstupem vyhrálo volby, jednoznačně dalo najevo, že stojí za Andrejem Babišem, jako premiérem. Pokud na toto KDUČSL, která téměř vypadla ze sněmovny nechce přistoupit, potom to znamená jediné a to, že většinovou vládu vzdali. Z tohoto se Bělobrádek nevykecá.

Ani se moc lidovcům nedivím

Babiš totiž už při sestavování Sobotkovy vlády r.2013 neměl o lidovce ve vládě zájem. Jenže Sobotka je tam potřeboval k vyvážení pozic, protože věděl o snaze Babiše s nikým ve vládě vést diskuze. On chce jen velet a nediskutovat. Proto i teď chce mít vládu bez zástupců některé jiné strany a předsedou musí být on - Babiš. Na problém policejního vyšetřování jeho kauzy vůbec nehledí. Nedivím se proto, že lidovci trvají na svém stanovisku.

Re: Ani se moc lidovcům nedivím

Chce jen velet a ne diskutovat? Takový však předseda vlády být má. Neustálé diskuse s nulovým výsledkem, kde předseda vlády jen žvaní a ne velí vládě, jsou k ničemu, což jsme poznali za posledních 25 let dostatečně. Předseda vlády má být člověk rázný, který jde za cílem řídit stát a ne jen žvanit a nic konkrétního nedělat. Vyšetřování nějakého anonymního udání policií netřeba vůbec brát vážně. Jde jen o politický odporný, anonymní pokus odstranit z politiky člověka, který chce změnit zavedené zlodějské a podvodnické pořádky, na kterých se lidovci v mimulé době notně podíleli. Jinak jejich stanovisku se také nedivím. Oni totiž nic jiného než škodit neumí.