Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 6.2.2018 14:25
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Vzkaz pro pana Hamáčka

Hamáčku ty jsi zářná hvězda na politickém nebi Českého kocourkova a měl bys být po zásluze odměněn.

ČSSD - TITANIK !

ČSSD mi připomíná Titanik, ten při svém potápění nabíral přibližně 8 000 litrů vody za sekundu, Hamáček bude kapitánem, který z této lodi odčerpá čerpadly 300 litrů za sekundu s nadějí, že ji zachrání - tedy udrží na hladině !

Zřejmě

Jane H a m á č k u -- že jste nenašel deko odvahy a nezkritizoval jste trosečníka Sobotku, když to zde 4 roky vedl do propasti. Teď, když krokodýl leží bez zubů na mělčině, to umí být hrdinou--- každý trouba !!

Socdemácký charakter viz Hamáček a přinestaška Chovanec-- je ubohost sama, blížete se k rozpadu

Co dál?

Víte co je smutné, že nemůžu dát svůj hlas tak provařeným stranám, jako jsou ODS, ČSSD nebo KDU-ČSL, Strany TOP 09, KSČM nebo STAN jsou pro mě nepřijatelné. Takže ty nové: Piráti. Co o nich víme. Malá strana a do vlády nechce. Okamura, taky mi moc nevoní. Řada názorů je nejen nepřijatelná, ale i hloupá. Zbývá multi miliardář Babiš. Nejsem chudý člověk, nezávidím, ale vizionářská a intelektuální strana to není. Ale přesto, jediná možná. Babo raď.

Re: Co dál?

Zkuste Okamuru, ten Vás nesklame.