Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 12
  • Poslední: 4.12.2017 11:14
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Je to znásilnění?

Bude nebo je znásilněním i to, když žena i muž přistoupí dobrovolně k sexu, ale žena při osmém zasunutí řekne jasně: "Už ne!" A muž zasune ještě podeváté?

Re: Je to znásilnění?

A co tohle: "Spala jsem s nim dobrovolne. On mi slibil novou kabelku, ale nekoupil ji, tak jdu nahlasit znasilneni."

Pojmy a dojmy pana Hlaváčka

Pan Hlaváček si plete dojmy s pojmy už v titulku. Nejde o žádnou sexuální kontrarevoluci ani v uvozovkách, ani bez nich. Jde primárně nikoli o sex, nýbrž o zneužívání moci vůči těm, které a kteří jsou závislí na rozhodování mocných. Kampaň ukazuje, o jak rozšířený jev se jedná. Nikdo tu neohrožuje sexualitu a lidi, kteří spolu chtějí navázat vztah. Naopak pan Hlaváček by měl činit rozdíl mezi sexualitou, která je kořením a obohacením vztahu dvou lidí, a chováním lidí jako je Weinstein a jemu podobní, kteří zřejmě o takové sexualitě nemají ani ponětí.

Re: Pojmy a dojmy pana Hlaváčka

Podle me je chovani Weinsteina OK. Za sex radne zaplatil. Odsuzoval bych spis ty zenske, ze za nim lezly.

Dobrovolně vyhubíme

Samé dobré zprávy. Do budoucna se připravují zákony, které zakážou početí dítěte pohlavním aktem, protože to je pro ženu ponižující. Dočasnou výjimku budou mít jen ženy, které se prokáží notářsky ověřeným souhlasem. Bude preferován pohlavní styk gayů a lesbiček, protože tam jsou si partneři rovni. Zatím není technicky dořešeno jak budou děti rodit gayové, ale pracuje se na tom. Kojit novorozence budou speciálně vyvíjené krávy.

Vítejte v novém lepším světě

Re: Dobrovolně vyhubíme

Pane Křivane, neměl byste psát scénáře ke katastrofickým filmům?

Re: Dobrovolně vyhubíme

Paní Valdrová, takhle s námi matka příroda zúčtuje. Prostě a elegantně. Zpětná vazba pro druh, který si hraje na vyvolené. Pokud máte něco věcného, rád se doučím.

Re: Dobrovolně vyhubíme

Viděla jste polský film Sexmise ? Co se dnes jeví úsměvné a nerealistické, zítra může to být pravda.

Re: Dobrovolně vyhubíme

V podstatě je mi Vás líto.

Re: Dobrovolně vyhubíme

Bohužel, lidstvo spěje díky své bezbřehé idiocii k totální záhubě!

Re: Dobrovolně vyhubíme

Celé lidstvo ne, jen angloamerická civilizace. V Africe a Asii se znásilňování přirozených vztahů mezi ženami a muži nestalo pseudohodnotou, jak je tomu v Sev.Americe a západní Evropě. Středoevropané mají ještě šanci se ubránit západní dekadenci, no a s příchodem dalších milionů přistěhovalců, se vrátí vztahy mezi muži a ženami do souladu s přírodními zákony. Dekadence nemá nikdy dlouhého trvání a příroda se umí bránit, kdyz jsou její zákiny ignorovány.

Re: Dobrovolně vyhubíme

Jste můj člověk v téhle otázce. Bohužel, radši bych byl posel dobrých zpráv.