Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 4.12.2017 10:42
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nevydávat nikam

Atˇ ho propustí, je to jen vina společnosti "Zlinkovaný dovnitř" měli si ten svůj poklad líp zabezpečit aby se jim tam nedostal každý zručnější automechanik.

Kdo a čím je vinen?

Záležitost má několik rovin:

1) Pokud o nějakém Rusovi američtí vyšetřovatelé řeknou, že je vinen, je onen s největší pravděpodobností nevinen.

2) USA nejsou naším spojencem, ale pánem. Jsme jen nově přelakovaný protentokrát. A podle toho bychom se měli chovat.

3) Bylo by dobré doplnit informaci o té psychiatrii - ten maník říká, že se ho nějaký americký státní zaměstnanec pokoušel 'léčit' jakýmsi americkým svinstvem na pravdu. To by byla velká vina ČR a z toho důvodu ho ti darebáci asi nemohou vydat do Ruska.

4) Ten maník zrovna čistý nebude již jen podle toho fára. Minimálně přihřátý.

Re: Kdo a čím je vinen?

1. Pokud o nekom reknou neco Rusove je to na 99% lez.

2. USA jsou jedinou zarukou bojeschopnosti Zapadu. Pod ruskym protektoratem jsem zil dost dlouho, abych vedel jak vypada vazalstvi risi zla. Zaplat Ppan Buh za Ameriku a Zapad vubec!

3. Do Ruska bychom nemeli vydat ani Putina, pokud u nas jednou pozada o azyl.

4. Ten manik neni cisty, o tom neni sporu. Tak jen s nim supem do USA. Tam ho aspon nezabijou a asi se lecos dozvime jak rise zla funguje.

5. Jsme cleny NATO a EU! Tak se podle toho chovejme.

6. Bezte do p.... rusti trolove a jim podobni. Svobodu uz si nechci nechat ukrast.

Re: Kdo a čím je vinen?

Pane Majere, právě jste svým postojem ke ztrátě svobody přispěl. Gratuluji.

CHyba

Nějak autorovi z článku vypadla info, z čeho jej viní Rusko. Soud by pak měl rozhodnout na síle důkazu, kdo jaké předložil. Proti US je to, že tam existuje trest smrti a nezákonné způsoby, viz vazby na Kvantanamu

To je tedy dilema???

S USA nas vazou spojenecke smlouvy. Rusko je nas nejvetsi potencialni protivnik. Stat, ktery opakovane napadnul sve sousedy. Stat, ktery vojensky napadnul i nas v roce 1968 a pred par dny oficialni Kremlem kontrolovany zdroj rekl, ze bychom za to meli byt vdecni. Kreml se pak usty poskoka Medvedeva distancoval, skutecny vladce Putin mlcel. Tak komu bychom tak asi meli vyjit vstric???? Tak, a ted rusti trolove radte!

Re: To je tedy dilema???

Ano pane Majere máte svatou pravdu a měl byste místo modlidby denně líbat zadek USA. To by vás jistě uzdravilo lépe než psychiatři.

Jsme vazalská republika

Kdyby ČR nevydala Mikulina do USA vládě USA by nezbylo jiné řešení něž ČR řádně sejmout. Nejsme suverénní zemí pouze vazalem.

Re: Jsme vazalská republika

Splet sis dobu, cermate, cca o 30 let.

Re: Jsme vazalská republika

Co takhle argumenty pane Machu. Co nelegální vojenské zásoby USA na našem území třeba ve Větrušicích ?

Re: Jsme vazalská republika

tedy Větrušice znám a pochybuju o přítomnosti jakýchkoli zásob ale i kdyby, proč by na území jednoho člena nato, nemohl mít uskladněné zásoby jiný člen nato?