Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 19.11.2017 0:54
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
USA a jeji prezident

USA neni narodni stat. Jeji obcane pochazeji ze vsech narodnosti sveta. Stmeluje je vira ze v zadnem jinem state neni takova prilezitost k sebe-uplatneni jako ve Spojenych Statech.

Soucasny prezident USA neni primitivni ani cynicky sasek. Neni to politik, az do sveho zvoleni byl uspesnym realitnim magnatem v New York City. Byl zvolen protoze lide chteli zmenu, kterou nikdo z ostatnich prezidentskych kandidatu nenabizel. Po 4 letech volici zhodnoti vysledky jeho vlady, posoudi proti-kandidaty a rozhodnou koho chteji mit pristim prezidentem. Ukvapene soudy z prvniho roku soucasneho prezidenta budou davno zapomenuty.

Výborný článek, děkuji.

Lászlo je úplně mimo!

Laszló te hülye vagy, és bunkó!

Re: Lászlo je úplně mimo!

Tento prispevek jasne ukazuje problemy antiTrumpovcu. Pouzivaji tak nepochopitelne prostredky na pomluvu Trumpa ze normalni americky obcan nema nejmensi sanci je pochopit. Ne ze by nebyla madarstina svetovou reci - no ale pouzivat ji jako proti Trumpovskou zbran muze jen zaslouzily protiTrumpovec. Cest jeho pamadce - jak rikavala moje babicka - o mrtvych jen dobre.