Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 5.11.2017 14:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Euro je nástrojem německých kurfiřtů

k ovládnutí Evropy. Němečtí kurfiřté jsou především Makrela a její suita, ale i Francouzi Olánd, Mikron a jiní podržtaškové. Euro je dokonalým nástrojem k ovládnutí europrostoru. Takových možností k vydírání slabších kdysi v Evropě nebylo. Musíme ještě zavést jednotný daňový systém, soudy už jednotné máme, pak jednotnou policii, armádu, multikulti, korektnost..... Bude se nám pohodlně vládnout. Válka sice nebude, ale svoboda se tomu dá říkat stěží.

Zůžit problém EU na euro je možné,

ale příliš zjednodušující. Kořeny dnešní krize jsou ve skutečnosti daleko starší a hlubší. Ekonomie se v počátcích svého vývoje odtrhla od svého základu, od rodiny (Mlčoch, Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot). Ekonomové díky tomu znají jen peníze a manpower. Ekonomové sociální účetnictví neumí. Ve výsledku to znamená, že na jedné straně stále rostou sociální výdaje státu a na straně druhé se nerodí děti. To samozřejmě přispívá k nerovnováze průběžně financovaných sociálních systémů (důchodový, financování zdravotnictví), které se tzv. sociálně vyspělé (vymírající), státy snaží nahradit migranty. V praxi začal proces odchodu obyvatelstva Evropských zemí do zapomnění výrokem německého kancléře. V 50. letech vyřkl Konrád Adenauer, když z moci kancléře zavrhl přestavbu sociálního systému ve prospěch rodičů, legendární větu: „Děcka budou mít přece lidi vždycky“! Dnes Německu chybí 17 milionů německých dětí do vyrovnané populační bilance. K nám hromadné vymírání přivlekla

Re: Zůžit problém EU na euro je možné, II

K nám hromadné vymírání přivlekla Klausova vláda převzetím daňové a sociální legislativy z vymírajících států EU. P 20 letech nám jen díky nadměrnému zdanění rodičů (bez ohledu na výchovu dětí), a špatně nastaveným průběžně financovaným systémům chybí ne méně než 1 milion dětí do vyrovnané populační bilance.

Re: Zůžit problém EU na euro je možné, II

Oprava: Zúžit.