Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 5.11.2017 11:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Podivné počty

Do konce roku má z Německa být repatriováno 500 000 odmítnutých azylantů. Dosud jich odeslali jen stovky.

Invazivní a agresivní migrace.

Ano, motorem migrace je nezvládnutelně vysoká porodnost u migrujících etnik. Jejich slabé ekonomiky nedokáží ty nové lidi uživit, a tak migrují a díky jejich porodnosti jich bude stále více - až kam výše? Tím se z migrantů stává invazivní druh, který zaplaví a zničí zbytek světa. Navíc to zničení a ovládnutí světa je programem fašistické islámské ideologie (nikoli jen jako náboženství, ale zejména politicky - společenský islámský systém, který vysokou porodnost produkuje). Naše kultura to nemůže přežít, natož zvládnout. Místo azylových služeb musíme budovat protimigrační sytém. Je to cílená invaze nejvyššího stupně nebezpečí a ohrožení. Máme na vybranou podřídit se migraci (opět appeasement) nebo se invazivní migraci ubránit. Zastavit invazivní agresivní migraci je naše existenční nutnost, přestože migrace bude pokračovat násilně. A to už bude skutečná válka. Agresorovi je nutno bránit se, a to všemi prostředky až do zastavení migrace. Agresora je nutno zastavit a porazit, jinak podleh

Asi trochu nesmysl

"Jedním z možných nástrojů je cílená rozvojová pomoc do afrických států, které se potýkají například s nedostatkem vody a další infrastruktury."

Přičemž zpráva OECD uvádí, že se do roku 2050 zvýší počet obyvatel Afriky o 1/2 miliardy.

https://globe24.cz/svet/39021-egyptu-hrozi-prelidneni-do-terenu-vyrazili-experti-na-planovane-rodicovstvi

http://www.info.cz/svet/casovana-bomba-v-pakistanu-scitali-obyvatele-a-vysel-jim-sokujici-udaj-15718.html

Skutečně má EU podporovat porodnost v Africe?

Buď jsem blázen já,

nebo autorka, ale za našich mladých let se poměr 7:1 rozhodně ani nepřiblížil k třetině.

Uvidíme

Uvidíme, zda se někdy poměr otočí a na jednoho imigranta, který přijde do Evropy jich bude sedm vyvezeno. Jinak řečeno, na jednu loď lékařů bez hranic, která doveze z Afriky migranty bude sedm lodí Italské pobřežní stráže, která povede migranty opačným směrem.

Tomu nikdo ale nevěříte, že, :o)))

Opravdu skvělá perspektiva.

Protože se lidem nelíbí pomalé vracení či spíše nevracení nelegálních migrantů, tak EU navrhuje z nich udělat migranty legální.

Taky bych rád věděl odkud se najednou vzalo těch požadovaných 2691 imigrantů. Dobře se pamatuju, že když nás nutili do kvót, tak byla řeč o 1500. Mimo to kdybychom těch 2691 vzali, tak za nějakou dobu budou nárokovat příjezd rodinných příslušníků a máme jich tu rázem 10000.

Re: Opravdu skvělá perspektiva.

A ani poté by to neskončilo....