Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 29.10.2017 20:54
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Opět se ptám, p r o č ?

katastrofální volební výsledek ČSSD má jen dvě příčiny. Jednou je ta, která se týká všech politických stran a to ta, že jich lidé obecně již mají plné krky. Druhou příčinou je neuvěřitelné extempore Bohuslava Sobotky při odvolávání Andreje Babiše z funkce ministra financí. Mimochodem nejlepšího ministra financí, jakého jsme kdy měli. Zde se nadmíru ukazuje, že nevhodně prováděná "volná soutěž politických starn" může být příčinou pádu těchto stran. Jde o to, že tak diletantsky vedená volná soutěž, jak to pan Sobotka předvedl, je nejen trapná a odsozeníhodná, zvláště je-li vedena v nejvyšších patrech politiky (vláda, poslanecká sněmovna) To se prostě vymstít musí!

Re: Opět se ptám, p r o č ?

stbák nejlepší ministr financí? Jste blázen? Schodek 50 mld. v době velkého růstu, to dokáže jenom největší lempl

Pan Škromach je ten pravý,

právě on zavinil porážku ČSSD již v roce 2006 od ODS a následnou rezignaci J. Paroubka. Dopis č.j. 23741/05-OSV ze dne 21. listopadu 2005 ...jménem pana předsedy vlády Vám děkuji za Vámi zaslaný návrh nazvaný „První prorůstává a propopulační důchodová reforma“. Vaše náměty jsou velice kvalitní a pan premiér je hodlá využít při své další činnosti. S Vaším materiálem seznamuji i ministra práce a sociálních věcí. Dopis č.j.25481/05-OSV ze 4. ledna 2006. ......k Vašemu dotazu Vám sděluji, že pan předseda vlády by byl rád, kdyby některé Vaše myšlenky obsažené ve Vašem návrhu „První prorůstové a propopulační důchodové reformy“ byly jedním z podkladů pro vypracování kapitoly o sociální politice a sociálním zabezpečení v rámci PŘIPRAVOVANÉHO VOLEBNÍHO PROGRAMU ČSSD a v případě jejího volebního vítězství byly součástí jasně formulované nové vládní politiky.

Co myslíte, že udělal elektrikář Škromach jako ministr práce? Hodil paragrafované znění důchodové reformy do koše a vymyslel volební slogan soci

Re: Pan Škromach je ten pravý, II

Co myslíte, že udělal elektrikář Škromach jako ministr práce? Hodil paragrafované znění důchodové reformy do koše a vymyslel volební slogan sociální demokracie v podobě 13. důchodu.

Re: Pan Škromach je ten pravý,

Škromach? To je naprosto stejný politický diletant jako Sobotka, Chovanec, Zaorálek, jakož i všichni poslanci ČSSD. Je ovšem nutno si přiznat, že je úspěšně následují Fiala, Kalousek, Schwarzenberg, Filip, Bělobrádek a všichni jim podobní.

ČSSD dluží Altnerovi víc jak 330 mil.

Úroky z prodlení totiž narůstají dál, i když NS zaplacení dluhu pozastavil. Hrubým odhadem je to dnes už dost přes 400 milionů a když k tomu připočteme dluh cca 270 milionů, která má ČSSD u bank, a tam narůstají úroky taky, tak dluh je vyšší, než dostane ČSSD z prodeje svých nemovitostí.

Splátky bankovních dluhů byly spočítány s ohledem na odhad příjmů a když se příjmy razantně zmenší, otázkou je, zda bude ČSSD vůbec schopna platit splátky, no a když NS potvrdí rozsudek soudu prvního stupně, tak bude muset dluh altnerovým dědicům zaplatit do patnácti dnů od nabytí právní moci a když to neudělá přibudou k tomu další nemalá procenta.

Myslím, že se ČSSD bankrotu nemůže vyhnout.

Dluhy kam se podíváš

Zadlužili stát, vytunelovali řadu firem, bank, okradli stát během privatizací a nakonec ukázali, že nezvládnou ani vlastní ekonomiku a topí se v dluzích A přesto je Češi volili! A takováto sebranka by měla dál řídit ekonomiku? Musí skončit na smetišti dějin a zodpvědné osoby v kriminále!

Babiš a dluh ČSSD

Babiš by měl koupit Altnerův dluh a hned by měl dalších 15 hlasů jistých.

Chlapci stále nechtějí chápat, proč dopadli, jak dopadli

Pokud mají skutečně zájem o návrat k vrcholné politice, tak si musí vybrat mezi lezením do zadku Bruselu, nebo voliči. Obojí evidentně nefunguje a stane se tak každé straně, která se bude chovat obdobně!

Re: Chlapci stále nechtějí chápat, proč dopadli, jak dopadli

Hezky jste to napsal a týká se to nejenom ČSSD.