Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 16.10.2017 21:56
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nyní Západ se musí zamyslet nad tím čím vlastně je.

Západní, jižní i severní země EU jsou ve stavu, že díky multikulturnímu trendu levice a liberálů zcela opustily tradiční křesťanské základy a dostaly se do stavu rozkladu. Rozkladem rodin to kdysi započalo a vymíráním to nyní se ukončuje. Je udivující jak tamní intelektuálové pohlížejí na současný stav zemí střední a východní Evropy, které označují jako mentálně zaostalé vlivem ještě působících křesťanských církví na společnost. Ano, ekonomicky je nám dobré přidržovat se jich, ale jinak ne! Migranti nahrazující chybějící pracovní síly jim brzy naznačí, jak se u nich bude vyvíjet budoucnost.

Není to obráceně?

Východ by se měl přizpůsobit a zapojit, Západ se Východu přizpůsobovat nikdy nebude. Nejlépe je to vidět na Východním Německu, které doplácí na každou svou vzpouru.

Re: Není to obráceně?

Ne neni to tak. Vychod to je Rusko a to se nikdy neprizpusobi zapadu. Je na to prilis velke a vyznamne.