Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 12.10.2017 10:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Lídři?

Vždyť nemají žádná nová jména nespojená s těmi sračkami, co dělali celá minulá léta...

Co potřebuje?

Jediné, co ČSSD potřebuje je navždy vypadnout z poslanecké sněmovny společně s KSČM, ODS, TOP 09 a KDUČSL. Tyto strany, které bych ještě doplnil OH, VV,SZ aSPRRSČ nadělaly od roku 1993 (14 let) jen ostudu a zadlužily stát neuvěřitelnou sumou peněz, které následně rozházely. Aby byl ve státě konečně nastolen řád a pořádek je třeba zásadních změn v politickém systému státu. Je třeba konečně nastoupit cesu ke skutečné zastupitelské demokracii a úplně opustit současné socialisticko anarchistické směřování.

Re: Co potřebuje?

Zatímní výsledky / odhady volebních výsledků - nejen ČSSD slibují po volbách pikantní vývoj. S počtem mandátů ubydou i korýtka a rvačky o ně slibují velké zážitky. Teď jde o to dobře vybrat jejich nástupce, jimž se podaří rozkrýt neřádstva a podvody do letošního řijna usalašených " poslanců / demokratů" - v jakýchkoli dresech!

Potřebuje rozhodnou, kdo bude mít čest za ČSSD zhasnout

Zatímní výsledky / odhady volebních výsledků - nejen ČSSD slibují po volbách pikantní vývoj. S počtem mandátů ubydou i korýtka a rvačky o ně slibují velké zážitky. Teď jde o to dobře vybrat jejich nástupce, jimž se podaří rozkrýt neřádstva a podvody do letošního řijna usalašených " poslanců / demokratů" - v jakýchkoli dresech!

ČSSD by pomohl sešup na cca 10%

Jinak si neprovětrají kožich a u kormidla zůstanou ti, kdo se o propad přízně občanů dlouhodobě zasloužili.

Reálně se dá spíše očekávat , že očistný vítr uvnitř ČSSD nezpůsobí volby, ale potvrzení rozsudku NS, že musí zaplatit dědicům Altnera více jak 300 milionů podle rozsudku soudu prvního stupně i s úroky.

Férovka

A "čestný" marxista Zaorálek zaměstná svoji milenku Bednářovou ( bývalka v TV) účelově a zbytečně na ÚŘADU VLÁDY. To je dotace! - po vzoru jeho hesla Konec levné práce.

Volit socany?

Socani dělají vše pro to, aby pro ně volby dopadli co nejhůře. Svoji předvolební rétoriku založili na snaze potopit Babiše. Při tom říkají, že by s ANO do vlády šli, ale bez Babiše. Při tom každý ví, že ANO je Babiš. On v onom uskupení nemusí bát ani čelným funkcionářem a přesto ANO bude podle jeho not fungovat. Takž je pokrytectví. Když k tomu připočteme socanské přešlapy, jako např. dosud nevysvětlené "byty OKD", švindlreforma policie, a dnes dokonce lithium nebo dluih Altnerovi, budou socani rádi, že se dostanou do sněmovny. Nejsem zase takový znalec práva, nicméně v memorandu, které podepsal Havlíček se jasně zmiňuje odpovědnost státu za zmařené investice. A pan Havlíček ono memorandum řadí do nicneříkajících listin.

Na druhou stranu socani hovoří o brzkém přijetí eura. Právě výtěžek z těžby lithia mohl kompenzovat náklady, které jsou s se vstupem do eurozóny spojené. Leč chyba. Dnes je již jisté, že lithiové zisky poputují mimo Česko. No a pak nevol socany.

Sobotka:Musíme ihned mít euro ....

...tak tomu říkám namydlení vlastních schodů ....

Omyl

ČSSD nepotřebuje už vůbec nic. Ale tato republika potřebuje, aby šla ČSSD konečně do hajzlu!

přidat čeho?

...věrohodnosti?, kompetentnosti? odpovědnosti? .....nebo se raději neptat čeho (......dluhy u Altnera, Lithium, OKD atp.)?

poslanec a číslo 9 na kandidátce ANO v JMK