Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 6.10.2017 16:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nesrozumitelné

"Francouzští islamisté odmítají demokracii, protože ji vytvářejí nevěřící, místo Alláha jí vládnou sekulární pravidla a financuje ji Saúdská Arábie. Ortodoxní interpretace islámu legitimizuje saúdskou dynastii jako jeho ochránkyni a k nedělení se o příjmy z ropy s ostatními muslimy."

Koho financuje Saudská Arábie? Demokracii? Ne "ji", ale "je", islamisty!

Protože saúdskou dynastii legitimizují islamisté jako svého protektora...

Co se chce říci tou větou, končící "nedělením se o příjmy z ropy"? (Nebo je tam jenom to "k" nadbytečné, a chce se říci, že islamisté souhlasí s tím, že Saúdi se o příjmy z ropy s nikým nedělí?)

Cílené pokusy o islamizaci se už týkají i Česka

http://zpravy.idnes.cz/islam-islamizace-cesko-seyran-atesova-aktivistka-f78-/zahranicni.aspx?c=A170930_354926_zahranicni_hm1

To jsou mi novoty

Jenže Merkelová a spol a na tohle neslyší....A co teprve čeští politici.....Role Schwarzenberga a dalších je zcela zjevná....

Tak uz je mi to jasne

Islamsky stat je zapadem umele udrzovan pri zivote, protoze tam odchazeji muslimove z Evropy a tam je pak mozne je postrilet.

Re: Tak uz je mi to jasne

Mucholapka tomu říkám jíž několik let.