Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 23
  • Poslední: 3.10.2017 11:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Michael Žantovský nezklamal očekávání, to je

celé. Stačí vzpomenout jeho až láskyplné objímání se s "demokratkou" Albrightovou aby našinec věděl, že tenhle chasník nás v demokracii, pluralitě názorů, celospolečenském dialogu nebo pravidlech konstruktivní diskuse školit ale fakt nemůže. Dlužno ovšem dodat, že v tom nejede sám. Z té hordy mluvících hlav, které se v r. 89 dostaly k mikrofonům a hlásným troubám a jaly se národ poučovat o demokracii, neb oni sami sebe považovali za kované demokraty a do té doby mlčící národ za kolaboranty s komunistickou mocí, se postupem let ukázala většina z nich být jen prachobyčejnými antikomunisty, kdy "jejich" pravdu nahradili "svou" pravdou. A tenhle marast si s sebou vlečeme už 3. desetiletí jen s tou změnou, že národu dnes není podsouvána kolaborace, ale nějaký demokrat všech demokratů futrál přišel na to, že jsme hloupí, nevzdělaní, válíme se po hospodách, zeměkouli máme za placatou a souvětí souřadné aby z nás násilím páčil, a tudíž potřebujeme dohled a péči Michaelů Žantovských, abychom ne

nelezli po stromech!

Čest výjimkám, pane Schneidere, několik vás naštěstí je ...

Re: Michael Žantovský nezklamal očekávání, to je

Pozvat tam tu Semelovou musel nějaký blb.

Re: Michael Žantovský nezklamal očekávání, to je

Z čeho tak soudíte? Marta Semelová je zvolenou pražskou zastupitelkou, členkou výboru pro výchovu a vzdělávání, poslankyní PČR a původní profesí učitelka. Když se kouknete na web ČSU, dočtete se, že:

"... Do diskuze jsme pozvali všechny politické strany, které budou mít po volbách reálnou možnost z poslanecké sněmovny zásadně ovlivnit vzdělávání v České republice, Komunistickou stranu Čech a Moravy nevyjímaje. Demokratická diskuze o směřování školství by měla být založena na pluralitě názorů. Je na divákovi, aby se rozhodl, kterou ze stran ve volbách podpoří, a je na vzdělávacích institucích, aby vychovaly kriticky smýšlející osobnosti schopné uvažovat v kontextu ..." Jestli podle Vás takto smýšlejí blbové, pak jsem jedním z nich.

Schneider byl vždy prokomunistický.

http://www.vladimirhucin.cz/?q=node/587

Re: Schneider byl vždy prokomunistický.

Hučín je pane Franku skvělá ukázka havlistické demogracie. Děkuji za odkaz. Hučín s Cibulkou a siderickým kyvadlem by mohli zachránit ČR:

Komický "hrdina" Hučín

Ztrapňujete se nekonečně, když se oháníte Hučínem, člověkem, který se dopustil trestné činnosti jako příslušník BIS a ještě to na sebe vybrebtal! Jaký to mohl být protikomunistický "držák", když se tu podělal a provedl zjevně protiprávní rozkaz, čímž osvědčil, že je jen srab a pomlouvač! Čtěte MfD 31.5.2002, moc se nasmějete!

"Bývalý příslušník BIS Vladimír Hučín, který je obžalován z několika trestných činů, ve své výpovědi u soudu v Přerově řekl, že od vedení služby dostal příkaz knihy skupovat a bylo to zrovna v době, kdy Kavan obhajoval post senátora na Prostějovsku. 'Z jeho výpovědi vyplynulo, že BIS věnovala finanční prostředky na nákup knihy Kato, což nespadá do její činnosti. Vyzvali jsme proto státní zástupkyni, aby udělala příslušné opatření,' řekl Hučínův advokát Milan Hulík. 'Tehdy mě mrzelo, že jsem musel skupovat knihu namísto kontaktování slibných zdrojů,' podotkl včera bez jakýchkoliv dalších podrobností Hučín."

To je hrdina, co?!? A to nemluvím o té hanebnosti, že zveř

Re: Komický "hrdina" Hučín - pokračování

A to nemluvím o té hanebnosti, že zveřejnil soukromou adresu svého nadřízeného z BIS, pouze z těch nejpodlejších důvodů osobní pomsty. Ohrozil tak nejen jeho, ale i celou jeho rodinu, děti, vnoučata. Hučín je hnus!!!

Vážený pane Schneidře,

dnes se k paní Semělové opět vyjadřujete demokraticky. Se závěry Vašeho článku souhlasím a podporuji ho. Můj pohled na Váš názor však nahlodává Vaše hysterické vystoupení u pana Kapala. Můžete mi Vaše vystoupení u Kapala nějak vysvětlit? Děkuji Vám za to.

Re: Vážený pane Schneidře,

Dobrý den, přestože se mě snažíte urazit povídáním o hysterii - asi jste špatně poslouchal, hysterická byla protistrana, jejíž zastánci si radši (docela příhodně) prý brali prášky na uklidnění. Nevím, co potřebujete vysvětlit. Ostře vystupuji a vždy budu atakovat temné stíny minulosti, zejména ty podobné s druhou republikou, totiž stále zjevnější antisemitismus (v plném výměru toho slova - nyní postihuje muslimy, a židé si naivně myslí, že se jich to týkat nebude). Klapal a jeho nesvobodné rádio bojují proti větrným mlýnům, pletou si příčinu s následky: příčinou migrace není nějaká islámská ideologie (nic významného se v ní před cca 5 lety neodehrálo, co by zvedlo tuto migrační vlnu). Příčinou migrace je rozbití zdrojových států migrace na Středním východě a rozbití států, které migrační vlny tradičně brzdily (Sýrie, Libye). Z Afriky jde především o ekonomickou migraci. Vše posiluje činnost převaděčských gangů, které jsou ovšem v evropské části neislámské! Klapal a další velmi prostodu

Re: Vážený pane Schneidře,

Klapal a další velmi prostoduší lidé nechápou, že jediným dobrým spojencem v boji proti islamismu je ona více jak miliarda muslimů, kteří sami jsou největším obětí islamistického teroru (cca 75% obětí islamistů jsou muslimové, nikoliv západoevropané!). A ještě něco - ony škaredé verše z islámské tradice vybírají a shodně je interpretují POUZE islamisté a islamofobové (lidé jako Klapal). Objektivně tedy Klapal nahrává islamistům. Tak to prostě je a zlobení ani pomluvy nic nepomohou. Stačí?

Díky pane Schneidře za odpověď,

omlouvám se Vám, jen mi není skutečně jasné , kdo ten Střední východ i Afriku rozbil jestli Rusáci , nebo USA a západ ? Kdo podporuje a neodporuje /likviduje/ těm převaděčským gangům, na to v ČT ani v ČRO nenacházím odpověď jen nějaké mlžení. Děkuji pane Schneidře.

Re: Díky pane Schneidře za odpověď,

No, v Sýrii jsou Rusové na pozvání vlády, u níž držíme velvyslanectví, což chválím. Nikde jinde nejsou žádné armády legálně, kromě Afghánistánu, kde to posvětila OSN. A Libyi rozbil Západ, Schwarzenberg - všechna čest! - jako ministr tehdy dokonce protestoval. Spojené státy realizují svoji taktiku vývozu destability (čtěte George Friedmana: Příštích sto let) a je jim jedno, jaké to bude mít důsledky. V horším případě ještě s těmi důsledky počítají, aby potrestali Evropu s jejím eurem, které ohrožuje dolar coby světovou rezervní měnu. A o peníze jde vždy primárně: víte co by to znamenalo, kdyby všechny ty natištěné dolary přestaly kolovat po světě a vrátily se zpátky do USA? --- Pokud jde o ty převaděčské gangy, jejich složení a ochrana jsou pro mě tajemstvím. Budou ale sahat až do některých neziskovek, jak naznačil jeden italský prokurátor.

Re: Díky pane Schneidře za odpověď,

Díky moc pane Schneidere. Co si myslíte o propagandě Pjakina? Mám dojem že mnoho i mainstreamových komentátorů ho čte, ale nikdo nemá odvahu to přiznat. Co si o tom myslíte? Zatím kromě Valenčíka se k němu nikdo nevyjádřil včetně Romancovové.

Re: Díky pane Schneidře za odpověď,

Tady jsem trochu v úzkých, pane Cermane, protože Pjakina jsem viděl jen málo, a musím se přiznat, že mi připadal trochu přetažený zase na druhou stranu. Víte, jednou jsem dostal na jakési konferenci nečekanou otázku, jak poznat desinformaci. Zapotil jsem se řádně, proto to nemohu zapomenout, ale zatím jsem nepřišel na lepší odpověď, než že desinformace je PŘÍLIŠ DOKONALÁ. Všechno tam sedí a do sebe zapadá. Dalo by se říci, že ODPOVÍDÁ I NA OTÁZKY, KTERÉ (JEŠTĚ) NEBYLY POLOŽENY. Není to analýza, ale aplikace určitého vidění světa na konkrétní situaci. Nemyslím, že to je přesně Pjakinův případ, ale nějaký názvuk jsem tam zachytil, alespoň se domnívám. Určitě však říká mnoho zajímavých věcí, a nesporně mnoho pravdivých. Jen bych se obával akceptovat ta jeho vyjádření "do poslední mrtě", jestli mi rozumíte. Určitá dávka skepse je vždy na místě! (I k tomu, co píšu.)

Re: Díky pane Schneidře za odpověď,

Díky pane Schneidře, já to nazval "ruskou propagandou". Dobrá propaganda snad nutně nemusí být nepravdivá, nebo hloupá, ne? Propaganda ČT 24, Witowská , Tvarůžková, Borek, Dolanský, Takáč však velmi často je nepravdivá, hloupá, primitivně agresivní. Ještě horší je Drtinová s Veselovským , Tachecí, Fištejn. Romancov.

Závěr článku to vystihuje přesně

ale bohužel kádrování má stále hluboké kořeny a novodobé demokratické bijce nevyjímaje.

Semelová je figurka jíž se dává ikonická důležitost. Směšné.

Na podium jsem navštívil ZHMP, jednalo se m.j. zda dát obyvatelům druhdy podnikových hytů ČEZu v Komořanech šanci své byty odkoupit- jinak budou koupeni developerem en bloc. Radnice nejenže mohla pomoci, ale výhodnost by byla oboustranná, radnice by získala veřejný prostor sídliště. Plochy Prahy jsou totiž již z velké části rozprodané (i celá náměstí), dík plánované trese D zdejší pozemky dostávají cenu zlata. Jedním z menšiny kdo odprodej bytů obyvatelům podpodovali byli poslanci komunističtí, celkem rozumný p Růžička (P6) a logicky i trhlá Semelová.

Styděl jsem se. Ne za tu Semelovou ale za všechny ty ostatní poslanecké zmetky, před volbami vždy s hubou plnou sociálního cítění, participace a demokracie Ať žije BakalaLand.

Re: Semelová je figurka jíž se dává ikonická důležitost. Směšné.

Semelová ani Horáková zde nejsou tématem. Tím je pluralita názorů. Mají-li studenti slyšet jen názor jedné strany.

Re: Semelová je figurka jíž se dává ikonická důležitost. Směšné.

Podobně mentoroval i Halík, kdy na jeho kázání přišel občan s plackou na klopě Blok proti islámu. Kdyby to prý věděl předem, tak by...........

Re: Semelová je figurka jíž se dává ikonická důležitost. Směšné.

Pane Fučíku, souhlasím. Dneska se nadužívá pojmu "veřejný prostor", i knihovna VH veřejným prostorem je.

Re: Semelová je figurka jíž se dává ikonická důležitost. Směšné.

Pane Meisnere, pochopil jsem to správně, Vy ač nechtíc, jste Semelovou vlastně pochválil, i když věcně jste mimo mísu, jak Vás upozornil p. Fučík.

Re: Semelová je figurka jíž se dává ikonická důležitost. Směšné.

Pane Křivane, nikoho jsem nechválil. S politováním jsem konstatoval špatná rozhodnutí těch, od kterých bych očekával ekonomické myšlení a empatii. Znám lidi kteří by ze zásady nikdy nehlasovali stejně s komunisty i kdyby se hlasovalo, zda dnes má vyjít slunce.