Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 24.9.2017 20:14
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Maly detail

Německo hleda kontakty s Ruskem, odbytište pro svoje vyrobky za ruske suroviny. Tedy hospodarska spoluprace s ne prilis kompatibilitnim Putinovym Ruskem. Anglosasove se chteji ruskeho nerostneho bohatstvi a trhu zmocnit. Otazkou je co je lepsi?

Re: Maly detail

A na to zmocneni se ruskych surovin jste prisel jak? Jakou historickou paralelu jste k tomu pouzil? Dekuji.

Re: Maly detail

Pad "zeleny opony", coz vitam, prinesl vyborny hospodarsky impuls predevsim pro zapadni zeme. Jak znamo, z nasi malicke zeme odchazi rocne 300 miliard. A to pracujeme jen rukama. Jak by to dopadlo s Ruskem? Nejvetsi zeme na svete, naprosto sobestacne co nerostnych surovin tyce. Ovladnout timto spusobem Rusko, tedy otevrit pristup zapadniho kapitalu i co se privatisace tyce, tento byznis je prozatim nepristupny. Odchodem Jelzina 1999 tato moznost skoncila. To je nas problem, nebot do teto "hricky" globalniho kapitalu muzeme byt zatazeni i my v Evrope.

Re: Maly detail

Jo, jo vidím to velmi podobně.