Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 13.9.2017 18:38
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
jak to vidím já.

Zajímavá je ovšem jedna věc o které se (možná záměrně) mlčí. Policie stíhá Andreje Babiše za porušení § 212 a § 260 zákona č. 40/2009sb. Jde o dotační podvod a poškození finančních zájmů Evropské unie. Jde o zákon, který vstoupil v platnost 8.ledna 2009 s účinností od 1.1.2010.tento zákon tedy v době, kdy Farma Čapí hnízdo žádala o dotaci a kdy jí byla tato schválena ještě neplatil. Podle právního pořádku našeho státu (Listina základních práv a svobod) nelze nikoho vinit z činu, který v době jeho spáchání nebyl trestným, což je náš případ. Co na to naši ústavní právníci v čele s panem Kyselou?

O čem svědčí diletantismus vyšetřovatele?

Nevěnuje-li vyšetřovatel tolik pozornosti, aby si své dílo alespoň přečetl, ani v případě žádosti o vydání k trestnímu stíhání poslance (a předsedy silné parlamentní strany), zřejmě kauzu považuje za bagatelní prkotinu na úrovni kapesní krádeže, kterých je spácháno dnes a denně tisíce.

Takže buďto je vyšetřovatel flink - nebo je podobných činů dnes a denně tisíce (a všichni kradnů).

Re: O čem svědčí diletantismus vyšetřovatele?

Nebo je vše řízeno PR společností pana Babiše , aby měl předvolební kampaň za státní peníze. Všichni novináři na to naskočili a soud takto mizernou obžalobu rozhodne ve prospěch Babiše osvobodí ho , což bude jeho největší vítězství.

Re: O čem svědčí diletantismus vyšetřovatele?

I to je možné. Že by nový způsob vedení "volné soutěže politických stran"?

Re: O čem svědčí diletantismus vyšetřovatele?

A nebo má jasno, že to celé je jen taková ocumlaná taškařice, tak proč by se s tím kór dlouho babral, když má na stole určitě i jiné kauzy.

Jestlipak někdo zkoumal finanční situaci

toho policisty? Třeba jen nedostal zaplaceno a má tím pádem dluhy. A u toho Faltýnka: chci vidět toho státního zástupce, který to předá soudu.

Re: Jestlipak někdo zkoumal finanční situaci

Za příslušný obolus určitě dá. Co se mu může stát, nic.