Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 7.9.2017 16:29
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Polistopadový establishment zmutoval

... i kdyby byl Andrej odstaven, hnutí ANO nesestavilo po volbách vládu, EET bylo zrušeno, tak to nic na situaci nemění, že polistopadový establishment zmutoval se stále víc a víc propadá do krize. I kdyby ČSSD popř. "pravice" sestavovala vládu tak se situace jen vyhrotí, bude eskalovat, většina voličů odmítá amorfní ODS, Kalouska s TOP 09 a do stejné situace nezájmu se propadá ČSSD. Nebude-li Babiš, "vstanou noví bojovníci" :-) Ti polistopadoví už skončili, tak jako skončili ti "předlistopadoví", nemají čím oslovit voliče, nemají program a voličská frustrace se bude jen prohlubovat, tady není světlo na konci tunelu ...

Nějak mně nedochází,

co by s tím opozice získala. EET je normální věcí, žádný extra problém nevznikl, daní se skutečně vybírá víc a podařilo se alespoň trochu srovnat podnikání těch, kteří daň z přijmu platili a těmi, co se vezli. A Babiš dokázal, že věci umí prosadit a celkem bezchybně zavést. Snad by stačilo zrušit EET u některých činností a korigovat technické možnosti, ale to je na úplně jinou debatu, totiž odbornou a nikoliv politickou a ještě předvolební. Když A. Babiš odejde, tak odejde. On asi přežije a bude žít životem bohatého a úspěšného člověka. Do kriminálu ho stejně nikdo nedostane, vzhledem k právně sporným kauzám. Jenže národ tady zůstane zase s těmi grázlíky v těch ostatních stranách. Dál bude fungovat dobře zaběhnutá politicko-podnikatelsko-byrokratická mafie, jakou zažíváme od roku 1989. To možná někomu vyhovuje, ale mně nikoliv. Když někdo říká toho ne, tak také musí říci koho ano a proč. To je podstata diskuze.

pane Klusáku vidíte to moc jednoduše,

Babiš je podtatranec srdcař a do politiky nešel aby prohrál. Že by šel do vězení je daleko, ale nějakou koluzní vazbu by si vysloužit mohl. To by mu havlisté jistě přáli i skrze úplatné soudce rádi zařídili. Vše záleží na jeho poměru k Tržište 365/15. Tento poměr je pro něho rozhodující.

Re: pane Klusáku vidíte to moc jednoduše,

Já nevím, zda-li je to na vazbu, ale jedno je jisté, kdyby se jeho firmy zhroutily, znamenalo by to pro stát významné ztráty a to nikdo jen tak riskovat nebude. A zatím je to jen akce partičky policajtů, pracujících na politickou objednávku, vše tomu nasvědčuje. Kauza je mizerně připravená a požadavek zbavení imunity nebyl ani konzultován se státním zástupcem. Ten se to dozvěděl až následně. Pokud by A. Babiš spáchal skutečně trestný čin, pak ať jde třeba sedět. Padni komu padni. Jenže teď to rozmazávají jen mainstreamová média a v nich poslušní novináři, kteří záměrně filtrují informace. Co jsem se mohl dozvědět již vím a další bláboly neposlouchám. Nenechám si zkazit nádherný podzim na zahradě a v lese.

EET je ok

EET se podařilo,i Vietnamci to tady mají v každém obchodě.Všechna čest Babišovi,že zaváděl pořádek do čurbesu.

Typické je,že tradiční strany házely klacky pod nohy,a teď uvidíme co na to náš trapný ÚS,jenž podporuje teplouše i proti našim zákonům.

Re: EET je ok

jestliže se nezvedl výběr daní a to se nezvedl, tak je eet k ničemu. Pokud máme tzv."nevýběr daní" cca 15%, německo má 14%, průměr EU je cca 16%, tak proč přebíráme systém od balkánské země(chorvatsko), které se nedaří vybrat 24% daní a ani slavné eet jim nepomáhá? Jenom tupec fandí eet.

RE

To ale s babisem a EET nema vpodstate vubec nic. To jednani snemovny babis neridil.

Re: RE

souhlas. Obstrukce jsou,podle opozice,OK, ohýbání sněmovního řádu nikoliv.