Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 1
  • Poslední: 13.7.2017 11:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Skvělá bilance od autora OZ

Bez arogance, díky pane profesore. Kéž by každý, kdo je povolán k nastavování pravidel musel stejným způsobem obhájit své dílo. Kéž by se silný spojenec (ÚS) někdy musel zabývat i programovým nedodržováním (obcházením) zákona některými radnicemi ve výkonu samostatné působnosti.

Vážený pane redaktore, myslíte, že by bylo možné mediálně ověřit, jak je v direktivně řízených samosprávách ignorováno ustanovení § 159 o odpovědnosti (až trestní) představitelů radnic a zastupitelů za rozhodování bez úplné znalosti projednávaných věcí? To je až neuvěřitelný nešvar, na který kupř. v samosprávě hl. m. Prahy upozorňují pražští Piráti. Zřejmě jediný politický subjekt ve veřejné správě hlavniho města, - který plní, co svým mandantům, - voličům slíbil.