Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 2.7.2017 8:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nemusíte ani do Prahy

i menší města mají své tankodromy....Jenže blíží se volby, a tak se holt začne něco opravovat...

A čemu se divíte?

České silnice jsou na jedničku. Problém nastane, když zkusíte zařadit vyšší převodový stupeň.

---???

Předloni skoro žádná zima a peníze na opravy silnic zústaly na kontech.A nyní není najednou na opravy.Kam zmizely ty nevyčerpané peníze na ty opravy?Asi si zase někdo namastil kapsu a teď neví na co to svést.A najednou není asfylt a asi ani na něj finance.Ty lumopy co to mají na starost bych vihodil a nebo v tom horším případě zavřel.A tak je to tu skoro ve všema ještě jsem četl,jaká je taady malá míra korupce a podvodů.Ten co to napsal nebo řekl asi žije v jiném státě.Jak to,že potom jinde v evropě a to hlavně v severských státech kde je zima jako u nás ne li ještě horší mají silnice v cajku.Ano u nás se skoro vše odflákne a potom se to musí opravovat skoro každý rok a tak je to jak píši skoro ve vše a to i u potravin,kde když si koupím český,státem doporučovaný výrobek je pokaždé jiné kvality.Ale to by asi bylo na román takže nashle.

Re: ---???

Rozpočtovka: co nevyčerpáte, propadne zřizovateli a příští rok dostanete o to méně.

Re: ---???

Myslím si,že u silničářů to neplatí. Náklady se budou vždy odvíjet od počasí...

Re: ---???

Můj názor je, že severské země používají jiné složení směsi na silnice než tady u nás...Naši silničáři, pokud to budou flákat,šidit směsi, mají o práci na další rok postaráno. Kdyby to udělali jednou a pořádně, příští rok budou bez práce...Takže....Tohle se netýká těch poctivých. Znám úseky silnic mezi Litoměřicemi a Ústí nad Labem, které jsou léta v pořádku, a pak jsou tam úseky, kde rok co rok se musí ucpávat díry v silnicích.

Re: ---???

Že by neměli,když to pořádně opraví potom práci?To je největší hovadina co jsem četl,Tak by dali do kupy ty silnice na které jim tím každoročním látováním schází čas nebo finance.A ty peníze by se uplatníli tam kde mají.Kdyby se tak dělalo vše ,podle tohom jak se spravují a opravují silnice tak by vše vydrželo mnohonásobně kratší dobu ,i když mám někdy dojem,že někde už to tak je.Ale to je ta česká nátura.A to jsou přitom češi šikovní ale to je na nic když jsou to zase lajdáci a nebo když se chce na všem vydělávat za každou cenu a nakonec to stejně dopdne obráceně a vše je daleko dražší.