Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 18
  • Poslední: 1.7.2017 19:17
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
špílec

Každý článek od prorusáckého propagandisty a demagoga Schneidera je špílcem proti suverenitě ČR a svobodě jejích občanů ..

Re: špílec

Díky. Kdyby někdo takto ideologicky jasně a nerozborně a bez jakýchkoliv argumentů psal v můj prospěch, šel bych se oběsit. Poznávám, soudruhu, tvé normalizační pozadí, ano, takto kdysi psávali tví druzi, ne-li ty sám, proti nám. Tím se cítím být ubezpečen, že má slova neomylně zasahují ty, kteří "prekabátili", aniž byli mocni změnit svůj slovník a způsob svého vidění světa (chtěl jsem napsat "myšlení", ale včas jsem se zastavil). Tož se nezdráhej a piš, jako jsi psával, ať si zasloužíš svou mrzkou mzdu. Tvé psaní je jak vakcína, je z ní sice chvíli šoufl, ale když si člověk proti ní sám vybuduje protilátky, je vlastně paradoxně docela prospěšná.

Re: špílec

Schneidere, dějiny tohoto světa, a zvláště ty poslednější, jsou plny ďáblů používajících nadání, vtip i znalosti nikoliv ke snaze osvobodit člověka a podpořit jej v hledání lidského/občanského sebevědomí, ale naopak k satisfakci vlastního frustrovaného nenaplněného JÁ. Je to starý známý lesk v očích psychopatů a taktéž jejich břitký agresivní vtip . Mezi takové frustráty a kryptototalitní sociopaty patříš i ty. Po celém českém webu šíříš svůj manipulativní normalizační žvást . Ale tím nadáváním do soudruhů jsi dokonce i ty trochu zklamal, nemáš tam něco sofistikovanějšího ? ..

Re: špílec

Nikoliv. Normalizároři jsou právě takoví karatelé, jako ty, kteří se starají, zda druzí píší podle šablony, nesnesou odlišný názor, z mnohosti názorů mají hrůzu a zřejmě i ujímání. Já jsem rád, že píšeš, že můžeš psát, a že svým negativním příkladem stavíš lidem mez, přes níž by morálně a demokraticky založený člověk neměl přejít, ba ani ji atakovat. Nevím, cos dělal za minulého režimu ty, ale já jsem se snažil, aby mohli takoví bastardi jako ty psát své nenávistné kecy, protože to holt k demokracii patří. Máš před sebou ještě dlouhou cestu zrání, snad to nebude zmařeno, snad to nebude marné úsilí, snad to nebude marnost nad marnost ....

Re: špílec

Nenávistné kecy píšeš ty, ale nikoliv přímo, ale jaksi "vymakaně", přes proruskou propagandu, přes autoritu "bezpečnostního experta", apod .. Celý život se stavím na stranu svobod občana, a svoboda slova je pro mne jejich královnou .. Ale svoboda má vždy druhou stranu mince , a tou je odpovědnost,.. v tom svobodném prostoru .. A ta ve tvých textech jaksi bohužel chybí.. Když nechápeš zcela asymetrickou situaci a zranitelnost svobodné společnosti v souvislosti s obrovskými možnostmi např. ruské dezinformační diverze, pak nechápeš ani manipulativní charakter svých vlastních textů .. Nebo chápeš a pak je to ještě horší .. Svoboda je jistě nedělitelná, i já tvé právo psát cokoliv ctím . Ale tato země již příliš těžce doplatila na svou nedostatečnou schopnost bránit svobodomyslnější část svých obyvatel.. Proto se nediv odporu některých proti voluntaristické demagogii tvých textů .. Hezký den ..

Re:Dřist

Soudruhu Koláři, když si čtu ty vaše vývody, jako bych se vrátil někde do 70. let. Styl i obsah jako vystřižený bývalými kádrováky. Nic konkretního, jen fůra ideologických přívlastků. Když už tak strašíte tou ruskou propagandou, tak bych rád se od vás dověděl, kde by mne mohla přepadnout. Z českých medii ať elektronických, nebo papírových mne nic nenapadá, tak bych prosil odkud bych se něco mohl dovědět! He? A včil soudruhu mekej!

Re: Re:Dřist

Soudruhu Kozáku, z vašeho infantilního textu jsem k vaší schopnosti jakoukoliv propagandu rozpoznat docela skeptický.. Ovšem, jistě znáte například známou fašistoidní stoku "Parlamentní listy", kde je m.j. i autor Schneider hvězdou a oporou. Tam můžete svou sympatickou zvídavost adekvátně uspokojit .. Přeji vám hezké sobotní počtení ...

Re: Re: Kolář Dřist a tuplovanej

Jak se dalo čekat nic konkretního. To, že vy máte Parlamentní listy za fašizoidní, tak je to jen ryze váš názor, protože pokud by to byla pravda, tak by ze zákona nemohly vůbec existovat. Takže jste jen potvrdil to, že váš kádrovací styl je vám vrozen, ale racionální myšlení o patro níže. hehehe

kdo je Schneider?

http://www.vladimirhucin.cz/?q=node/587

Napiš něco o sobě, hejhulo

jestli se chceš popasovat - a neargumentuj tady žvásty psychopata Hučína, který se popasovat bojí, jen pomlouvá, ale do žádné diskuse nejde, protože by se ukázalo, že je lhář, a možná by mu odebrali i to odbojářství.

Re: Napiš něco o sobě, hejhulo

souhlas....Nelze brát za bernou minci jen jediný názor....

kdo je Schneider?

Franku dobrý. Vy jste profík. A teď nám sdělte prosím něco k té kyberkriminalitě. Dík.

Re: kdo je Schneider? A kdo je Hučín

ten nesahá mentálně Schneidrovi ani po kolena

Zprostředkovaní zkušenost s Vladimírem Hučínem

Mám kamaráda, říkejme mu třebas S. M., který mi vyprávěl, jak byl takhle jednou svědčit u soudu v Přerově v kauze Hučín. Kdy byl Hučín obžalován za nedovolené ozbrojování, protože byla u něj při domovní prohlídce nalezena mj. nelegálně držena malorážka. Hučín totiž měl tvrdit, že malorážku měl dostat od otce mého kamaráda. Podle tvrzení mého kamaráda však doma žádnou zbraň-tedy ani malorážku nikdy neměli! Navíc kamarádův otec se sice s Vladimírem Hučínem znal, měl jej však považovat za člověka mentálně vyšinutého, kterému by nesvěřil ani děckou pistolku na antiperle natož funkční střelnou zbraň...třebaže jen malorážní.

.

Tož jen trocha OT k „věrohodnosti“ osoby Vladimíra Hučína.

Re: kdo je Schneider?

A kdo je Frank? Pomlouvačný nenávistný zkrachovalec.

Jako, že Vám většinou fandím,

tak čistě věcně, problémy s kybernetickými útoky nabývají právě v poslední době na intenzitě viz nedávné dva globální útoky s požadováním výkupného ve výši směšných 300$. Nejspíš to výkupné bude taky jen kamufláž. Těch 60 milionů Kč není proto zase tak horentní suma.

PS. Přiznávám, že znalost organizace téhle práce u policie není zrovna můj koníček, ale bez financí to půjde těžko.

Re: Jako, že Vám většinou fandím,

http://www.lidovky.cz/hackeri-napadli-ukrajinske-banky-a-podniky-i-ruskou-ropnou-spolecnost-rosneft-193-/zpravy-svet.aspx?c=A170627_152519_ln_zahranici_ELE

Re: Jako, že Vám většinou fandím,

Můžete klidně fandit dál, vím, o čem mluvím. Nezaměňujte problematiku kybernetické kriminality (tu má na starost policie), kybernetické bezpečnosti (tu má na starost speciální útvar NBÚ) a kybernetické obrany (tu má na starost Vojenské zpravodajství). A já mluvím o kyberkriminalitě, vy o kyberbezpečnosti.