Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 27.6.2017 22:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pane Kačere, díky za vaší odvahu

nejít tupě s nemyslícím proudem, který hltá jednostranné plky naších žumpalistů a tupě věří jen té jediné "pravdě" Stejně jako kdysi kecům Rudého práva

od prvé minuty

bylo 10 minut po vyhlášení výsledků prez. voleb, TV a novináři ve štábu Miloše Zemana. To, že byl zpitý vítězstvím, možná i něčí jiným lze pochopit, na druhé straně v takové chvíli občas lidé projeví co v nichj je.

Prvou novinářkou která se chtěla něco zeptat byla mladá dáma, p Zeman se jí zeptal, odkud je, ona že z MF.

Reakce Zemana - sprostě ji urazil jak poslední dlaždič.

V normální společnosti by lidé bez komentáře odešli a s hulvátem se nebavili.

Pan Kačer nám zblbnouti ráčil.

Úcta k lidem...

Děkuji Vám, pane Jane Kačere, souhlasím s Vámi. Kam jsme se to proboha dostali? Vnímám také, zrovna tak jako Vy, nedostatky (i výběr některých spolupracovníků) našeho prezidenta Miloše Zemana. Vím, že se často nechová standardně, podle obvyklostí politiků. jejichž reakce bývají rutinní, odpovědi kulantní - nic neříkající, diplomatické... A to někdy i z obavy, aby u některé z vrstev obyvatelstva "nenarazil." Prezident Zeman se chová, jak se říká lidově, tak trochu jako samorost, je originální, někdy záměrně provokující, není tzv. "šedá myš..." V tom je originální. Rozhodně není vhodný jen ke kladení věnců a přijímání zahraničních návštěv, kde se pak baví "o záležitostech, týkajících se obou stran" - informace, na jaké jsme byli zvyklí od novinářů z dob "reálsocionalizmu." Je to starý člověk, uvažující selským rozumem, s velkou pamětí, je duševně čilý, snažící se přes své zdravotní hendikepy zvládat vše, co může. Ale je to především člověk, každopádně přesahující svými vědomostmi

Re: Úcta k lidem...

a znalostmi ty novináře, i občany, kteří se o něm tak ošklivě vyjadřují. Pocházím z vesnice, tam nás rodiče i učitelé ve škole učili, a nabádali, že se k dospělým, a zejména ke starým lidem, máme chvat s úctou... "Když je potkáte na ulici - a zejména starou "tetičku nebo strýčka", nezapomeňte je pozdravit, a pokud by potřebovali, i pomoci jim..." To dnes u nás nevidím - společnosti dávají často měr i novináři - a vlastně všechna média... Nelíbí se mi to. K našemu současnému prezidentovi by se každý občan měl chovat slušně - ať už si v příštích volbách zvolí koho chce, podle vlastního uvážení. Ještě jednou díky, pane Kačera, za Vaše moudrá a upřímná slova.

Re: Úcta k lidem...

Mluvíte mi z duše.

Re: Úcta k lidem...

Každý člověk dokáže soudit druhé, asi právě pouze jak dokáže. K prezidentovi snad jen tolik, že použiji vaší poslední věty hodnotící Kačerovo vyjádření - jsem v něm však téměř zcela opačného názoru. Když zaznamenám něco o Zemanovi, je mi z toho většinou víceméně smutno, právě kvůli tomu jak jej vnímám:-(.

Vážení pánové pode mnou.

Víte co to je demokracie? Zastupitelská demokracie? Je to takový politický systém, kde občany zsatupují jejich zvolení (většinově) zástupci. Takovým zástupcem je vedle poslanců a senátorů i prezuident republiky. Prezident republiky byl zvolen podle platného zákona a to 2 717 405 hlasy voličů. Ti voliči, kteří se druhého kola volby nezúčastnili dali najevo, že je jim zcela jedno, kdo z kandidátů bude zvolen. Logicky tak jejich hlasy měly být rozděleny na polovinu a tuto polovinu přidělit oběma kandidátům rovným dílem. Na výsledku volby by to nic nezměnilo, Miloš Zeman by tak jak tak získal většinu hlasů. Zásadní je slušnost? To dozajista ano. Jde ovšem o to, čí slušnost. Není přece možné slušnost vyžadovat jen od jedné strany a zásadně opomíjet sprosté a hulvátské výpady novinářů a zhrzenců voleb, jejichž kandidát očividně prohrál. To totiž není svoboda tisku, ale nepřijatelně zavrženíhodné chování vyvolených - pánů novinářů. Lidé obecně a diskutující pánové by si měli zvláště uvědomit,

Re: Vážení pánové pode mnou.

že chtějí-li na straně jedné demokracii, nemohou a nesmí pohrdat vůlí většiny, která prezidenta přímo zvolila a pořádat na jeho osobu mediální a politický hon. Naopak musí vůli oné většiny ctít a svou vůli vyjádřit ev. v příštích volbách. Také to je ona demokracie. Vše ostatní a jiné není znakem demokracie, ale anarchie, která přináší jen zmar, chaos a ne řád.

Nenávist sluníčkářů a kavárníků udivuje

Nenávist pražských kavárníků a sluníčkářů k Zemanovi je obdivuhodná. Kde se to v nich bere? Takhle přeci nenáviděli bolševici. Nikoho jiného tak nenávistného jsem nezažil. Musí to být velmi nešťastní lidé když tak nenávidí.

Re: Nenávist sluníčkářů a kavárníků udivuje

Pane Cermane, omlouvám se. Můj příspěvek výše se netýká Vás, ale diskutujících pod Vámi.

Re: Nenávist sluníčkářů a kavárníků udivuje

Přesně to jsou lidé, kteří si pletou demokracii s absolutní svobodou. Demokracie ovšem znamená m.j. řád a nikoliv chaos a vládu vůle každého jednotlivce. To je naopak znakem anarchie, tedy zmatku a ne řádu.

LN a p. Kačere, prosím o odpověď !

Vážené LN, a p. Kačere, prosím o odpověď na moji minulou "otázku" pro Vás ! Znovu opakuji jen to, ve zkratce, že pro mne je zásadní slušnost, na rozdíl od vás, a na rozdíl od Zemana. Tečka.

Hulvát na Hradě

Donald, Káčer,Zeman to je trojka . Toho sprostého hulváta co máme na hradě nepřejí ani lidem v Timbuktu.

Re: Hulvát na Hradě

Tak to asi mluvíte o někom jiném. Já tedy hulváta nevidím, jen ostrého chlapíka, kterému občas ujede pusa. Nikdo není dokonalý, a pokud se vám nelíbí Zeman, Trump,Kačer, tak v příštích volbách můžete zvolit někoho jiného.Jen to,proboha,ty roky do další volby vydržte. A už jen to komolení jmen svědčí především o vás...

Re: Hulvát na Hradě

Do Timbuktu by s ním Mynář nejel. Ovčáček kdoví jestli.

Otázka na pana Kačera

Postoj pana Kačera je zcela nepochopitelný! Prezident, který všechno neodkývá, nemusí být ještě hulvát, že? To se snad dá pochopit!