Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 19.8.2017 11:18
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nevolnictvi?

To by pan Triska obnovil nevolnictvi nebo jak si predstavuje ty platby za odchazejici zdrav. sestry? Nastesti plati zakonik prace a po dvou mesicich vypovedni doby si kazdy muze jit kam chce, pokud ho tam chteji. Ono ulpne staci, ze stat, v podstate jako pasak, vybira od zamestnavatelu "platby za pronajem zamestnance" = odvody zamestnavatele na soc. a zdrav. pojisteni.

Chytri lide

Chytri lide z Ceska se stehovali do Vidne, Pak utikali prevazne do USA, dnes se stehuji do Anglie a Nemecka. S tim se bohuzel neda nic delat. Ze nasledky jsou strasne o tom zadna.

Anglie na prilivu lidi z Vychodni Evropy vydelava, stejne jako USA.

EU v současné formě nemá budoucnost

Je to jako při rozvodu. Dlouhé trápení a nakonec stejně rozvod. Západ EU nemůže žít na úkor východu EU. Slováci se také od nás odtrhli. Proč? Poláci a Maďaři nesnesou buzeraci Bruselu.

Já nevím, ale pořád se nemohu zbavit dojmu,

že je to od některých starých členů EU promyšlený plán. Totiž, ti nejlepší přijdou k nám, a to jak z východní Evropy, tak i imigranti, kteří přicházejí z jiných částí světa. My je profiltrujeme a pak ty separované pošleme k vám. Tam mohou dělat v montovnách, a zase pro nás. Pokud dělat nebudou chtít, tak je budete živit a my vám za to něco dáme. Důsledky této hrůzné sofistikované strategie nechci ani domýšlet.

fotbalisti a zdravotnice

Srovnávání je ošidná věc Dušane Třísko.