Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 15
  • Poslední: 13.6.2017 19:10
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
jen materiální škoda?

když já mám pořád pocit, že tu jde o znectění státních symbolů...

Drahý pane Franku,

povězte nám něco o odkopání pana Schneidera ať se poučíme. Dík.

Darebáku

Schneidere, dříve jsem vás komentoval, ale shledávám to zbytečným, už jste tak odkopaný , že už to není nutné.

Drahý příteli,

ani nevíte, jak mi vaše běsnění lahodí. Hrozím se jen okamžiku, kdy by se mnou souhlasil člověk vašeho charakteru. Proto prosím, pokračujte, ale kontrolovaně, ať vám to vydrží!

Díky za to

tak jak jste to napsal. A na tu podstatu, tj domýšlení následků. Také jsem byl zastáncem podmíněného trestu spolu s nahrazením škody a to z podstaty činu, který je v tom, že přece nemůžete vlézt někam co vám nepatří a tam si vzít co se mi líbí. Tím, že ta soudkyně je osvobodila, tak takové činy legalizovala. Tím, že jste to domyslel do důsledku, že by nakonec se ti nýmandi stali obětními beránky, souhlasím s navrženým trestem tzn úklidové práce a nahrada trestu.

Co věděli již před dávnými věky

Podívejte se, co věděli již tisíc let před námi:

Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem.

Chudí budou chtít část majetku bohatých. A demokracie jim to dá.

Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva

mužů, cizinci budou chtít práva domorodých občanů. A demokracie jim to dá.

Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce. A demokracie jim to dá.

A až zločinci nakonec demokracii ovládnou, protože zločinci od

přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede

nejhorší monarchie anebo oligarchie.

Socrates

Povstal pan Putna

Povstal kádrovák Putna a cítí se oprávněn soudit, kdo je čeho hoden

Přitom ho mrzí, že se zneužívá jméno Charty 77. „Jen to vypovídá o tom, jací jsou dnes lidé, kteří o ní mluví. Nedá mi to nevzpomenout nesmrtelného výstupu pana Putny, který vyzval Lenku Procházkovou a Honzu Schneidera, aby odvolali svůj podpis pod Chartou 77, protože ve světle svých dnešních názorů jich prý nejsou hodni. Tak to je přesně ono, to je à la píseň ‚Vstanou noví kádrováci‘.

Re: Povstal pan Putna

Vítám zpět, bohužel si ti noví svazáci budou muset hodně nabít ústa, než jejich následovníci pochopí, že naletěli. Bohužel proto, že v té mizérii pojedeme s nimi.

Re: Povstal pan Putna

Díky

Ztohoven nebo stohoven?

Tato skupina neschopných pseudoumělců by se měla nazývat Sto hoven. Je jednoznačné, že musí zaplatit novou prezidentskou standardu a všechny práce spojené s poškozením střechy pražského hradu. Nevím, co by říkal pan Kalousek, kdyby někdo vylezl na střechu jeho domu a poškodil ji.

Tak pane Schneidře

Tak pane Schneidře , přemýšlíte podobným směrem jako já ,ale nedotahujete věc do konce. Soud se skupinou Ztohoven je dalším ze střípků že současná společnost se nepoučila z chyb husákovy normalizace. Za co byl odsouzen olomoucký Smetana za poškozování cizí věci. Oni udělali malou škodu /35tisíc za standartu/ . Když se dívám v ČT24 na Tvarůžkovou, Witowskou, Borka, Dolanského , Takáče mám pocit že mi je o třicet let méně a dívám se na husákova Dumbrovského, Jambora a Další. Je to neomarxismus.

Re: Tak pane Schneidře

S tímto příspěvkem nutno souhlasit. Jen by se mělo osvětlit, kdo tyto tak zvané žurnalisty Witowskou, Takáče a spol., kteří hrubým způsobem porušují zásadu nestrannosti veřejnoprávní televize, úkoluje.

Re: Tak pane Schneidře

To by mě také zajímalo. Nechápu proč ČT nemá pořad nad dopisy diváků kde by se mohlo diskutovat. .

Re: Tak pane Schneidře

Já jsem asi poslední, kdo by vám mohl odpovědět na to, co se děje s veřejnoprávními médii. Asi před 3 měsíci najednou spadla klec, do té doby mi občas zavolali, z rádia nebo z televize, hlavně po nějakém teroristickém útoku - a najednou, úplně ve stejnou dobu - šlusnachrichten. Asi zcela veřejnoprávně a demokraticky ve stejnou dobu zjistili, že nejsem k ničemu, ačkoliv to do té doby nedávali najevo, fištróni. A vám by se ještě zachtělo diskuse nad dopisy diváků a posluchačů! Chtěli byste vnášet zmatek a všechno relativizovat, aby už pracující člověk neměl čemu věřit a byl desorientován a jeho pohled na svět, do té doby bez trhlinky, by se nakřápl a otevřel by se prostor pro nepřátelskou propagandu?!? Pěkně jste tu odhalili své ledví, sokolíci jasní!

Re: Tak pane Schneidře

Balšínek mě zablokoval diskuzi na jeho ECHO24 , když jsem napsal , že bobíci v Anglii dvakrát selhali protože neměli střelnou zbraň a muže za to May. Tam píše Kaiser, Holub, Zlámalová, Peňás, Štindl, Weiss a pak tam nabral studentky modrokošilačky řežou do Babiše od rána do večera a já si z nich dělal legraci.