Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 46
  • Poslední: 9.6.2017 16:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pro pana Schneidera a Flohas

Pane Schneidře děkuji za Vaše skvělé analytické články. Názory pana Fohla jsou velmi zajímavé. Mohu Vám sdělit že Balšínek mě vyloučil z diskuze na ECHO24 protože jsem narušoval jednotnost příspěvků jeho nohsledů. Logika lidí typu pan Fohla mě fascinuje. Lidé jsou hloupí volí Babiše, jediná elita jsou vítači uprchlíků voliči Kalouska a Schvarzenberga. Podle mne volič je nejvyšším suverenem politické scény. Volič rozhodně. Pane Fohle co jste udělal pro to abyste pozvedl myšlení lidí cituji Vás , " jako Doubrava, Skála, Filip, Okamura, Keller a Keller, Černoch, Semelová, Samková, Jílková, Procházková, Babiš, Komárek, Ovčáček, Mynář, Nejedlý, Zeman, Hampl, Schneider, Klaus starší a mladší, Žantovský, Bartoš, Voráček, Ringo-Čech, Hájek, Jakl, Vaněk, Ondráčka, Nečasové a jistě i celá řada dalších, i méně prominentních figur!" Vy a podobně s Vámi myslící nic. jenom štěkáte, ale politicky jste úplně impotentní. Plakat nad vlastní politickou impotencí to je opravdu nejlepší cesta jak

Re: Pro pana Schneidera a Flohas

A Vy si opravdu myslíte, že tito lidé jsou přístupní logickým argumentům? Kromě toho ambici "pozvednout myšlení" těchto lidí opravdu nemám, nevím totiž vůbec, proč bych to měl dělat! Věnuji svůj čas užitečnějším aktivitám!

Mimochodem v titulku Vašeho příspěvku bych si dovolil Vás poopravit: správná je formulace ... pro pana Fohla, pokud ovšem zkomolenina mého jména nebyl Váš záměr!

Re: Pro pana Schneidera a Flohas

Pane Fohle omlouvám se za zkomolení jména nebylo to mým záměrem. Jinak musím konstatovat že nejste velký vlastenec pokud nechcete pozvednout úroveň Českého národa. Národní buditelé devatenáctého století by z Vás radost neměli. To byli jiné osobnosti než Vy. Škoda, takhle nám budou opravdu stále vládnout Zemanové a Babišové.

Postnormalizační degenerace/2

rodinné vazby na minulý režim a jistě i celá řada dalších faktorů, které se dají jen těžce uchopit! Není přitom bez zajímavosti, že někteří z výše jmenovaných mají dokonce ii disidentskou minulost!!! Bylo by nadmíru zajímavé, podrobit někdy tento segment české soolečnosti s tak výrazným negativním vlivem na poltickou kulturu země sociologické analýze. V neposlední řadě i proto, že nemůže být zcela vyloučeno, že alespoň někteří tito lidé mohou svoji činnost vyvíjez dokonce i v cizích službách!

Re: Postnormalizační degenerace/2

Hezky popsaná cesta inkvizice.

Re: Postnormalizační degenerace/2

Ale jděte!

Re: Postnormalizační degenerace/2

Nač tolik slov, pane Fohle? Stačilo přece napsat, že jen Vy jste "... ta cesta, pravda i život..." a bylo by jasno, kdežto takhle jste přemýšlivé čtenáře uvrhl do zhoubné nejistoty kdo všechno ještě, když Vámi vyjmenovaní jsou pouze namátkoví. A třeba takový Ringo-Čech v cizích službách, to mě vážně zaujalo!

Re: Postnormalizační degenerace/2

Popsal jsem jsem jen svůj náhled na věc, nic více a nic méně. To mě snad nebudete upírat! A jestliže jste můj příspěvek opravdu četla, tak jste si musela všimnout, že jsem napsal, že ..."není vyloučeno že alespoň někteří z těchto lidí mohou svoji činnost vyvíjet dokonce i v cizích službách". Že by to měl být zrovna pan Ringo-Čech, to jste si bohužel vyfabulovala jenom Vy! Takže bych Vás chtěl požádat, když už kritizujete jiné, abyste se alespoň držela faktů!

Re: Postnormalizační degenerace/2

Vyjádřil jsem jen svůj názor na věc! To snad mě ani Vy nebudete chtít upírat! Kromě toho, kdyby jste můj příspěvěk opravdu četla, tak byste musela vědět, že jsem použil formulaci...že nemůže být zcela vyloučeno, že alespoň někteří tito lidé mohou svoji činnost vyvíjet dokonce i v cizích službách!" Takže o panu Ringo-Čechovi nebyla explicitně žádná řeč, to je jen Vaše fabulace! Proto bych Vás chtěl požádat, abyste se, pokud někoho kritizujete, se alespoň držela faktů!

Pne Fohle

Takhle přesně uvazovali bolševici v 50. letech. Kde jste tyto názory pochytil?

Re: Pne Fohle

Názory zásadně nikde nechytám, názory si tvořím jako svébytná bytost sám! A tahat v této souvislosti za nohy padesátá léta, je při nejmenším nemístné. Nevím, proč by můj názor měl mít s touto neblahou dobou cokoliv společného! Obávám se, že je to z Vaší strany jen standartní podpásovka, které se obvykle používají, když k samotné věci chybějí argumenty!

Re: Pne Fohle

Pane Fohle nepřímo obviňujete řadu lidí , že mohou konat ve službě cizí mocnosti bez uvedení jediného faktu. Tak se dělo v 50. letech.

Re: Pne Fohle

Konstatuji jenom, že se na padesátá a pozdější léta léta v komunismu nezřídka komicky odkazují lidé, kteří mají máslo na hlavě! Parádním příkladem tohoto typu lidí je zcela jistě jistý Jiří Ovčáček, velký ochránce demokracie, který nebezpečí komunistických manýrů často používá proti svým odpůrcům jako zabijáckého pseudoargumentu!

Postnormalizační degenerace

Je zajímavé pozorovat, jak hluboce je česká politická scéna a i celá česká společnost zasažena degenenerací (kterou nazývám postnormalizační degenerací) a to jak po morální stránce, tak i po stránce myšlenkové! Existuje celá plejáda figur a to v politice, ale i v žurnalistice a v četných společenských organizacích státu, které jsou tímto morem nakaženi. Jen tak namátkou je možno do této řady zejména zařadit jména, jako Doubrava, Skála, Filip, Okamura, Keller a Keller, Černoch, Semelová, Samková, Jílková, Procházková, Babiš, Komárek, Ovčáček, Mynář, Nejedlý, Zeman, Hampl, Schneider, Klaus starší a mladší, Žantovský, Bartoš, Voráček, Ringo-Čech, Hájek, Jakl, Vaněk, Ondráčka, Nečasová a jistě i celá řada dalších, i méně prominentních figur! U těchto lidí se zřejmě mísí jednak špatné svědomí z vlastní minulosti (hodně jich bylo členy KSČ a někteří spolupracovali i s STB), naprostá neschopnost a hlavně nevůle se orientovat v nové demokratické společnosti, naprostá absence jakýchkoliv hodnot,

A co zkorumpovanà CT 24 ?

Evropský parlament by se měl spíše zabývat zkorumpovanou českou tak zvanou veřejnoprávní televizí CT 24, která je jednoznačně pod přímým vlivem a vedením stranou Top09. Odporný Kalousek dostává v této televizi dvanáctkrát více času a prostoru než prezident republiky. Tento prezident republiky je navíc neustále podle návodu Kalouska a Schwarzenberga pomlouván a napadán. Touto lumpárnou by se měl zabývat evropský parlament a ne nějakými odposlechy.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Zemana nelze pomlouvat, jen o něm psát pravdu a ta se vám zjevně nelíbí. ČT není naštěstí v rukou lidí jako vy nebo Babiš. Ale stačí číst i zahraniční média, aby jsem si udělal obrázek o Zemanovi. I ve světě o něm píšou jako o senilním mstivým a bezcharakterním ožralovi , obdivujícím totalitní režimy. Když se podívám na Čt. jako takovou, tak zase já mám výhrady k tomu. Kolikrát, a jak často zvou do diskusí členy zločinecké organizace KSČM.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Právě tento Petr Broda je zřejmě bezcharakterní opilec, navíc pak poslušný poskok gaunerů Kalouska a Schwarzenberga. Takovému poskoku Brodovi je zřejmě jedno, že Schwarzenberg neoprávněnými restitucemi okradl český stát o miliardy, které nyní šíbuje do Rakouska. Bohužel - lidé jako Broda jsou nemyslící stádo, nechávající se kompletně ovlivnit zkorumpovanou televizí.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Nemyslící stádo, jsou lidi jako ty bolševická lůzo. Jaké neoprávněné restituce máš na mysli. Ty co jste ukradli? Nebo ten majetek, který ukradl komunistický prokurátor a byl nucen ho vrátit. Zmetci jako ty tady bačovali 40cet let. Kam jste to dotáhli víme všichni. I vložky byly nedostatkové zboží. Tak si dej facku šmejde a buď rád že jsi v 89 nevisel na kandelábru. Richard Kluzák tvůj děd ročník 28 byl pěkný šmejd. Bych si tipl že ty zjevně nejsi lepší.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Ty blbečku Brode, ukazuješ že máš v sobě jen zběsilou jedovatou nenávist. Právě ty jsi jeden z těch, kteří za totality kolaborovali a udávali spoluobčany a pak pilně zvonili klíčky. Ukaž svou minulost, šmejde, já ji mohu kdykoliv ukázat, já jsem ten ročník 28, ale ty tu tvou minulost uikázat nemůžeš. Právě ty můžeš být rád že jsi v 89 nevisel na kandelábru.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Já svou minulost ukázat můžu, nemám se za co stydět starý cype. Patřím k těm kteří komunisti perzekvovali počínaje dědou konče mnou až do emigrace. Děda si jako nepřátelská osoba po 48 roce odseděl v komunistickém lágru taky svoje. V období kdy ty jsi zmetku promoval, on si kroutil šestý rok v base z osmiletého trestu za nic. Tak raději drž hubu a buď rád že jsi rád. Už toho moc před sebou nemáš moulo a jednou dojde i na tebe!

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Ty jsi typický příklad těch gaunerů, kteří sami sebe označují za politicky pronásledované, ale byli a jsou to ve skutečnosti normální zloději a podvodníci, jako tvůj děda, jehož trest osm let je typický pro zloděje a rozkrádače, skuteční političtí dostávali dvacet a více let. Potomci podobných vlastností pak emigrovali z ekonomických, nikoliv politických důvodů a samozřejmě hned po sametu se vraceli aby mohli tunelovat a podvádět. A kdokoliv by takovému Brodovi v tunelování a podvádění chtěl zabránit, jako prezident Zeman, nebo na ně upozornit jako já, toho takový Broda žlučovitě nenávidí a přeje mu smrt. Nezapomeň blbečku, že kdo přeje smrt, sám jí skončí často velmi předčasně.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Ano nenávidím nacisty, komunisty, STbáky a zrůdy jako jsi ty odporný šmejde. Za to co jsi napsal jsi vyloženě na facku a lidi jako ty jsou zkáza tohoto státu. Toho ožralu Zemana agenta KGB si strč do své bolševické pr8dele mantáku! O tebe ale i tvého ožralu Zemana se ten nahoře postará! Boží mlýny někdy melou pomalu ale přeci jen jistě tupé bolševické h8vado.. PS. ať ti nepraskne žilka hňupe

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Tento odporný tunelář Petr Broda má tu drzost že se dovolává božích mlýnů, ačkoliv by měl vědět že ty melou právě proti němu. Agentem STB jsi byl ty což možno doložit v aktech Stb, ale nepodařilo se ti aby bylo zapomenuto na zlodějny tvého dědečka. Máš strach ze znovuzvolení prezidenta Zemana, ale on bude znovu zvolen a ty se pak vztekem udusíš - ani nebudeš muset čekat na boží mlýny.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Ty tupý bolševický vepři. Já ti dám takového tuneláře, ač ti sopel oko vyrazí! Nebyl jsem straník nemohl jsem tedy privatizovat cokoli. Neotírej se o mého dědu, politického vězně, kterého lidi jako ty mučili. Dokonce jsem našel v archivu, jeho udavače a nasazené konfidenty! Co se týče STB tak ad. 1 Jestli tam najdeš Petra Brodu dám ti milion. Ad 2 tebe tam najít lze. Ad 3 nemám strach se zvolení senilního blázna, alkoholika a idi8ta Zemana. Už teď je z něj troska. A ty hňupe si dej pár facek bolševicky spratku! Je mi z lidí jako ty vyloženě špatně! Volí komunistu KGbáka a STbáka a ostatní obviňuje že jsou komunisti a stbáci. To by si mě musel mít rád moulo a ne mi spílat do Stbáků! A to jste celí vy bolševici. Máte v hlavě bramboračku.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Ty odporný dobytku Brode, jsi jenom zdegenerovaný potomek děda který rozkrádal, otce který kradl a podváděl, a ty jsi ten který tuneloval a stále chce dále krást a podvádět. Ale tvé možnosti se chýlí ku konci, gauneři typu Kalousek a Schwarzenberg budou odvoleni, přijdou o tučná koryta, znovu se otevře otázka oprávněnosti Schwarzenbergových restitucí - a jejich tupohlaví zdegenerovaní poskoci jako je tento dobytek Broda budou také odstaveni od koryt - proto už předem sprostě nadávají a nenávidí.

Re: A co zkorumpovanà CT 24 ?

Tak sis ulevil bolševický dobytku? Narodil se s jako prase a zdechneš jako prase. Tot vše. Jsi typický příkad bolševického zloděje a vraha. Kam jste za 40cet let republiku dovedli víme. K totálnímu bankrotu, kdy jste nedokázali zajistit ani dostatek toaleťáku a vložek. Jediná chyba byla že nikdo až na Štěpána nebyl za zločiny potrestán. Každý komunista měl být zbaven občanských práv a dostat důchod max ve výši 1000Kč bez nároku na valorizaci a zákaz podnikání. Ti vysocí bolševici by neměli mít nárok na důchod vůbec a měli skončit v kriminále kam posílali lidi oni a ty by jsi měl nádavkem dostat trest každé ráno v šest hodin pár facek a kop do koulí! Třeba by se ti v tvé tupé bolševické palici rozsvítilo šmejde!

Kluzáku Vy jste borec.

Já myslel že hrdinové padesátých let už hnijí v zemi a oni ještě diskutují.

Pane Brodo dobrý opravdu dobrý!

Argument že špatnost Zemana vyplývá z toho že o něm špatně píší v zahraničí říká něco o Vaší logice. ČT 24 je hrozná Witovská, Tvarůžková, Dolanský , Borek, Takáč jsou ukázkou svazáckých modrokošilatýchpropagandistů padesátých let kteří přesvědčovali mého tátu pro vstup do JZD. Nezávislost médií je zbožné přání pražských kavárníků a sluníčkářů. Pan Schneider má pravdu. Bylo by dobré s fikcí nezávislosti médií skončit.

Re: Pane Brodo dobrý opravdu dobrý!

Bože. Vám nestačí jak se Zeman chová? Nebo si myslíte, že nezávislost médií tkví v tom, že se o excesech politiků zarytě mlčí jako v babišonovinách? Podobně se právě mlčelo, ba dokonce trestalo, když média, a nebo kdokoli z veřejnosti nemlčela. Oháníte se kavárníky a sluníčkáři Ale čtvrtá cenová a měsíčci v modrokošilích přesvědčovali tvého tátu do vstupu do JZD. Ti od ponku když strana zavelela šli ředitelovat. Jak to dopadlo? Ani vložky pro své ženy nedokázali zajistit. Bylo by dobré sbírat informace a umět je analyzovat. A ne když se vám nelíbí jak kdo píše nebo jaké dělá zprávy obvinit že jsou závislá. Prostě se vám jen nelíbí pravda kterou odhalují. Pryč jsou doby kdy se mohla vysílat jen vaše pravda. Když je totiž něco kulaté, krychli z toho ač se snažíte sebevíc neuděláte, ať se vám to líbí nebo ne!

Pojďme se vrátit na zem pane Brodo

Pojďme se vrátit z Vašich ideových výšin na zem pane Brodo. Je obrovský pokrok a výhoda , že oproti padesátým i sedmdesátým a osmdesátým letum zde máme svobodu slova. Tuto svobodu slova nám ovšem pravičáci chtějí vzít, protože je pro ně nebezpečná může se totiž hovořit o všem co za poslední léta pokazili a rozkradli. Takže se začíná mluvit o ovlivňování médií. Od revoluce zde není cenzura , ale média jsou vždy závislá na vydavatelích , vlastnících a hlavně penězích. Politika v parlamentní demokracii není o pravdě, ale o volebních výsledcích. Ty pro lidi Vašeho ražení nejsou příznivé a proto se vztekáte. Co kdybyste místo vztekání se pokusil lidi přesvědčit silou své myšlenky. Dokázal byste to pane Brodo?