Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 27.5.2017 1:10
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Dobrý a podnětný článek

přispívá k reálnějšímu pohledu na zákulisí americké politiky. Od čtenáře ovšem vyžaduje (někdy zcela marně), aby byl schopen se oprostit od mainstreamového plkání, jak již jenom málo postačuje, a Trump bude muset zavelet k preventivnímu útoku na Rusko, Sýrii a Irán, aby zachránil euroatlantickou demokrácii a její hodnoty.

Gauneři z Washington Post

Jde o špinavý boj novinářských gaunerů z Washington Post, kteří stále ještě nemohou spolklnout porážku Clintonové - stejně pitomé jako Merkelová. Rozhovor mezi Trumpem a ruským ministrem zahraničí byl mezi čtyřma očima a je tedy na první pohled zřejmé, že ta obvinění proti Trumpovi si ti zkorumpovaní novináři vymysleli. Jejich metody - lživá obvinění a lživé zprávy - jsou stejné jako metody naší televize CT24, která stejnými metodami útočí proti prezidentu Zemanovi.

Mám oprávněné obavy,

aby Trumpa nakonec nedotlačily ty služby k nějakému neuváženému a nevratnému kroku. Celkově zatím vypadá dost v defenzivě.. Uvidíme jestli se z toho vyhrabe a jak.

Jaké to překvapení!

Tak pan Jan Schneider, světe div se, hodnotí Donalda Trumpa veskrz pozitivně! Ale co je možno od takového "bezpečnostního analytika" z českých luhů a hájů očekávat!

Re: Jaké to překvapení!

A připitomělý jaroslav Fohl hodnotí Trumpa negativně - jako jeden z nemyslících individuí, která věří skálopevně slabomyslným útokům Řezníčka proti Trumpovi. Tento t.zv.novinář, který by měl být nestranný, by měl být už dávno z ČT odstraněn.

Re: Jaké to překvapení!

Žádné překvapení, Někdy je lepší výhled do krajiny z luhů a hájů, než z oken televizních a rozhlasových komentátorů.

Pekelny stroj v laptopu

Zakaz laptopu na palube letu do USA z deseti zemi Stredniho vychodu + Turecka plati zhruba jiz od 20. brezna:

https://www.usatoday.com/story/travel/flights/todayinthesky/2017/03/21/what-fliers-need-know-airline-laptop-ban/99447660/.

Zminovany izraelsky zdroj byl tedy "provaren" o sest nedel drive, nez ho Trump udal Rusum.

rozumné

Rozumný článek autora. Obecně president má právo odtajnit co chce. Pokud by novináři v rámci útočení na Trumpa zveřejnili tajné informace, tak je to trestný čin. Celé je to tedy jen další z útoků na Trumpa.