Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 21.5.2017 20:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Koalici korupce uplácel Babiš

Je smutnou pravdou, že mladá a křehká ČR demokracie byly rozežrána korupcí v názvu (spíš jen v názvu) demokratických stran, ČSSD nevyjímaje. Ale jedním z těch kdo je ve velkém korumpoval byl právě Babiš. To v touze přijít levně k státnímu majetku a dotacím.

Takže Babiš za 18 a ta zkorumpovaná politická banda bez dvou za 20. Takže to co vidíme není boj za demokracii a funkční stát, ale rubačka o co nejlepší pozice pro nenasytné mlaskání u bezedných státních koryt.

někomu jde o všechno ...

... na české politické scéně snad ještě nikdy nebylo tolik aktérů, kterým vysloveně jde o všechno...

Zlatá slova, pane Léko, a "vo vo vo tom to je" ... https://www.youtube.com/watch?v=kxtId52GC38 :-)

Až moc z toho čouhá, koho chleba jíš, toho píseň zpívej

A už jen z toho důvodu jsem zrušil předplatné LN

Anebo Andrej ty noviny někomu prodal?

Re: Až moc z toho čouhá, koho chleba jíš, toho píseň zpívej

Vám přijde toto stav jako normální předvolební boj (o politické soutěži ani nemluvě). Nikdo se nějak neptá jakže se budou případní vítězové voleb chovat po volbách, jaký mají program a jak ho hodlají (a s kým) naplnit. Jaký bude náš vztah k Evropě, k ostatnímu světu. A když už někdo odpoví, tak je to jen snůška plků a frází. A záleží vůbec někomu na tom. Je to fakt divná doba a bohužel , média to jen přiživují.

Re: Až moc z toho čouhá, koho chleba jíš, toho píseň zpívej

Pokud je v pořádku, že jeden člověk vlastní toto médium, novinář mu dost slušně pochlebuje, má 30% volebních preferencí, tak to máme takové pěkné Německo cca 1932. Až na Alianci nefinancovaných občanů všichni normální vidí běžné šarvátky ala 1925-1934 v našem parlamentu.

P.S. Před 11 lety byly demnostrace proti Paroubkovi. Tehdy jsem citoval jeden komentář, Jirko, ještě nastane doba, kdy řekneme, odpusť a vrať se. Nikdo netušil, že za 10 let budeme řešit o tolik větší hnojivo, že bude Paroubek ještě vítán...

Ámen

Re: Ámen

Bez ohledu na to, komu patří ČP je pravda jedno - AB je jeden korupčník, ANO, jakkoliv má např děsné některé starosty (Vařeka Příbram. Krnáčová Praha...) ze zatím vyslůoveně korupční sítí nestala. Jsem pražák, na "magoši" vede, a to dost příšerně rozvoj města Ing.Slezák, Socdem, druhdy obuškový mlátička z Národní. Nechodí kanály, rozděluje kusy města ve stamilionových hodnotách. Máme zde soc dem miláčka Březinu, stamilionové částky rozděluje radní Dolínek, prostě Bohuš neBohuš, Socdem tu vystřídala ODS v nejhorším slova smyslu.