Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 14
  • Poslední: 4.5.2017 2:10
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pan E.Tabery je synem jisté Taberyové,

která většinu života "pracovala" v České televizi, a ta je dcerou z prvního manželství herce Zdeňka Štěpánka. Takže herectví je v rodině dost zakořeněné. Co dodat? Jablko nepadne daleko od stromu a pták si většinou nekálí do vlastního hnízda.

Senátní akce

Pane Schneider, jestliže se senátní akce účastnili pánové Veleba a Ovčáček, není o čem hovořit. Tomu také odpovídá Váš agresivní styl článku. Nikdo a nic není dokonalého. Je samozřejmě možné mít připomínky k ČT, pokud je to ale myšleno vážně, není možné je prezentovat takovým způsobem, jak to děláte Vy. Tím se nic nedosáhne, jen se navodí polarizace společnosti a nenávistná atmosféra.

Re: Senátní akce

Znovu jsem si pročítal celý článek a nenašel jsem tam nic, s čím bych tak zásadně nesouhlasil, samozřejmě, kromě údajů, které nemohu ověřit, a kterým musím věřit, např. o "truc akci" v české televizi. To, že pana Ovčáčka nemusím, ještě neznamená, že se nesmí takových akcí účastnit. Je to mluvčí prezidenta, tj. nejvyššího ústavního činitele. To samé platí o senátorovi Velebovi. Abych mohl s nimi nesouhlasit, pak je musím nejprve vyslechnout. Normální věc. Také můžu celou akci ignorovat, ale potom bych se měl zdržet věcných komentářů. A propos , celá akce byla na You Tube včetně věcných témat, jako je rozbor hospodaření ČT a vystoupení dalších diskutujících.

A můj vztah k ČT: děsí mě představa, že mě někdo neustále zkoumá, vyhodnocuje a zahrnuje do jakési cílové skupiny, aby nás zpracovával, analyzoval a dále masíroval. Že na mě někdo od rána do večera chrlí přesně ty cílené informace, abych si myslel právě to, co někdo chce. Děkuji nechci, toho jsem se nažral dost za minulého režimu.

Re: Senátní akce

Kràsně jste to napsal!

Re: Senátní akce

Jestli jste si nevšiml, kladu důraz na to, že senátor má v demokratické společnosti mandát, což tuto akci odlišuje od jiných. Každý senátor - v tom je podstata demokracie.

Druhá věc je, že ta akce měla být dialogem, kritickým dialogem, kde by mohli představitelé ČTv vyvrátit případné nepravdy a nespravedlnosti. Není vinou pořadatelů, kteří měli dobrý úmysl, že se tak nestalo. Navíc výmluva ředitele ČTv byla opravdu dětinská, trapná, srabácká.

Můj styl není agresivní, můj styl jen odpovídá mému rozhořčení nad normalizačními způsoby reagování o události, která se referujícímu nelíbí. To je hanedné - a celá normalizace byla jen proto tak úspěšná, že více jak 90% občanů drželo hubu. Já ne, ani tehdy, ani teď. Vy klidně pokračujte ve svém normalizačního kárání bez argumentů.

Je komické, že si snažíte říci, že není možno něco prezentovat, jak to dělám já. Kde na to berete tu drzost? Uvědomujete si vůbec, co jste si to dovolil?

Ano, s tou polarizací společnosti jste odhalil své normalizační

Děkuji, pane Schneidere.

Opět je tady "velká doba" - vládní média lžou ještě víc, než za komunistů.

Netušil jsem, že takový úpadek ještě může nastat.

Byl jsem nemoudrý...

Jednoduchá otázka

Proč se ten geroj Tabery neúčastnil přímo te senátní diskuze o čt a nehájil ji? No protože jim chybí reálné argumenty

Tys to tedy dopracoval

"Čím bude ČTv horší, tím více bude kritizována – a tím větší podporu podle Taberyho zasluhuje její ředitel!"

Kdyby někdo takovým způsobem interpretoval tvůj článek, tak se zblázníš.

Nerozumím obsahu vašeho sdělení

Ke komu mluvíte a tykáte mu a co mu vlastně vytýkáte?

Jaký je váš názor na věc?

Re: Nerozumím obsahu vašeho sdělení

Mluvím k autorovi článku. On ví, co mu vytýkám (aspoň tedy doufám).

Re: Tys to tedy dopracoval

Míšo, to že hraješ dobře na saxofon neznamená, že ovládáš zásady logiky. neztrapňuj se prosím.

Re: Tys to tedy dopracoval

To dělá někdo úplně jinej.

Zkorumpovaný lhář Tabery

Eric Tabery se soustavně ukazuje jako zkorumpovaný lhář, koupený dřívějším majitelem Respektu gaunerem Schwarzenbergem a druhým gaunerem Kalouskem. Spojitost Taberyho s Českou televizí, která je rovněž pod vlivem Kalouska a spol,, je zřetelná a ukazuje se v nenávisti proti prezidentu Zemanovi.

Ač atheista,

nad ČT, až na výjimky, jsem udělal křížek. Mezi ty výjimky patří většina pořadů "Hyde Park Civilizace", i když čeština dostala na frak.