Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 28.4.2017 10:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Výborný a podnětný článek

Podle mého soudu je zásadním autorovým sdělením: „Ti, kdo znají reálný stav věcí, vědí, že je to kritika (Trumpa) povrchní a účelová.“

Kremloidní veletočář Kmoníček.

Kmoníček velmistr veletočů a jejich zdůvodňování, kterému proto nelez věřit ani jeho jméno, teď sám spadl do pasti svých keců zdůvodňujících a vychvalujících Zemanovo družení s Putinem, kterými sám přispěl k označování Zemana coby Putinova poskoka.

Trump by tak, i díky Kmoníčkovi, spáchal oficiálním přijetím Zemana politickou sebevraždu. To by už rovnou mohl přiznat, že jeho prezidentská kampaň byla řízena z Kremlu. A tak zas Kmoníčkovi nezbývá než předvádět své veletoče a tuhle realitu nějak zamaskovat - slušnému člověku je z Kmoníčka na šavli, kremrole však nad jeho "uměním" řičí nadšením.

Re: Kremloidní veletočář Kmoníček.

Nějaký Kmoníčkův veletoč zajisté dokážete konkretizovat, že?

Zeman a Trump

Presstituti v ČR nevynechají jedinou příležitost žlučovitého plivance na Zemana.Když je třeba,něco se vymyslí omluv potom není třeba,hlavně že se rozšířila lež.

První dojem

První dojem, pohled na faldy saka (jakož i toho okolo krku), nejzkušenějšího českého diplomata, mne ušetřil čtení jeho rozhovoru o Zemanových mezinárodních politických ambicích.

Ztracené naděje

Jedno se ukazuje stále zřetelněji! Ta přehnaná očekávání Kremlu, ale v neposlední řadě také i Pražského hradu, že Donald Trump se ukáže jako ten pravý ořechový americký prezident pro zlepšení vztahů mezi USA a Ruskem, patří, a to čím dále, tím více, do říše pohádek! A tady se také ukazuje, že ti velcí kremelští stratégové nejsou tak velcí, za které se sami považují! Myslím si, že Kreml bude ještě litovat, že v Bílém domě nesedí Hillary Clintonová! Teď ta situace vypadá dokonce tak, že Američané, potažmo Trump, musí při každé příležitosti a to s velkým důrazem dokazovat, že nejsou vůbec proruští! Jsem jen moc zvědavý, jak v této situaci čeští diplomatičtí čarodějové vybruslí z případu, v Praze zadržovaného ruského hackera, kterého tak vehementně k vydání reklamují jak Američané, tak i Rusové! Good luck!

Děkuji za zajímavý rozhovor

a blahopřeji těm třem odborníkům pode mnou :-)

Re: Děkuji za zajímavý rozhovor

Ad Berka: Dobrý koment, souhlas! Termín odoborník, podle mne, nevystihuje dobře jejich erudici.

Dyť Hýňo děláš ostudu nejen sobě ale i tý Vaší Obci !

Ten Kmoníček, který u nás uměl vysvětlit úplně všechno ale úplně všechno, i to co Zeman jen tak bez mozku a jen tak odpoledne po pivu vyzvracel, nyní jenom mele, mele, mele ...

Dyť Hýňo děláš ostudu nejen sobě ale i tý Vaší Obci !

Kmoníčkovo mlžení

Milý pan Kmoníček diplomaticky mlží a dobře to také ví! V současné konstelaci a situaci, ve které se Donald Trump v USA nachází (plošné vyšetřováni ruského ovlivňování amerických prezidentských voleb a možných ruských kontaktů Trumpova okolí s Rusy /!/ ), si Donald Trump prostě jen velice těžko může dovolit přijmout v Bílém domě přítele Vladimíra Vladimíroviče Putina, Miloše Zemana, s jeho známými nadstardatními vztahy s Moskvou (viz také příslušný článek v NYT o vztazích Putin-Zeman/Nejedlý)!

Fazit: Moc bych se divil, kdyby se tato návštěva, zejména pak v blízké budoucnosti, vůbec uskutečnila!

Nějak ta Kmoníčkova rovnice nevychází

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan má dojednanou schůzku čtyři týdny předem, týdny ne dny. Takže si p. Kmoníček může se svojí rovnicí x-4 ví co.

Jednání s kancléřkou Merkelovou či řadou jiných státníků mají pro USA faktický význam, proto se na ně najde čas téměř okamžitě. To že došlo k operativnímu odložení návštěvy kvůli počasí je také logické: na bezpečnost těchto politiků jsou přeci jen kladeny jiné nároky než je to u řadových cestujících a nakonec nedávný polský příklad je stále dost významným varováním.

Témata rozhovorů v článku zmiňovaná jsou sice asi zajímavá, je otázka jestli jsou i pro Donalda Trumpa natolik naléhavá, aby zrovna on jimi trávil čas.

No a že je takový rozruch ohledně onoho údajného pozvání: může si za to hrad sám. Stačilo se trochu zdržet v senzacechtivém oznámení oné údajné návštěvy a počkat s oznámením až na její opravdové potvrzení.