Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 17.4.2017 12:17
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Zatím mě nevymazali,tak můžu pokračovat

Víte,já jsem ty lidovky četla už před sametovkou,na WC v mototechně,kamarádka je nosila od přítele kotelníka,každá jsme měly na čtení asi hodinu.Byl to pro mne určitý symbol svobody.Dnes je Jan Petrànek prašivá ovce.Vyhodili mě pětkrát za sebou z diskuse,protože jsem si dovolila napsat,že mi průvod Gaypride v Groznèm přijde stejně vtipný jako průvod za ženskou obřízku na Vàclavàku.Jsem smutná a bolí mě to,co se s lidovkama stalo.V mých očích klesly pod úroveň těch parlamentek.V diskusi pod příspěvkem o dovozu zboží vyrobeného v nelegàlních osadách jen diskuse v duchu:Žàdní palestinci neexistují.......Z diskuse mě vyhodili 6x.Píši slušně,vulgarity nepoužívàm,proti židům nic nemàm,souhlasím s nàzorem pana Šloma Sanda,že i dítě počaté ze znásilnění mà právo na život.A teď mě vymažte,aspoň jsem si ulevila...

Re: Zatím mě nevymazali,tak můžu pokračovat

Děkuji - pěkně jste to napsala - i za mne.

Pane Petráku,krásně jsre to napsal,

Jsem starší ročník,ani nevím co je to ten blog,internet jsem dostala teprve k ježíšku od zeťàka.Čtu diskuse v lidovkàch a v parlamentkách.Vidím,že v obou mediích vystupují naprosto odlišné skupiny lidï.Myslím,že co do sprostoty a fanatismu si někteří občané na obou periodikách rozhodně nezadají.Shoda nula.Jenom opačné znaménko.Jediný rozdíl je v tom,že parlamentky diskuse neomezují,proto je zachována jejich autenticita,obrázek o diskutujících je pravdivý a jasný.Lidovky postupují opačně,"nevhodné" názory prostě do diskuse nepustí.Diskuse je tak zkreslena,aby vyhovovala ideologům deníku.Zažila jsem to mnohokrát,do lidovek už nepíši,jsem zvědavá,jestli mě vymažou i tady.Zdravim!