Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 4.4.2017 20:18
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Běžte už do ...

háje s tím neustálým camráním o zvyšování výdajů na zbrojení. Prozraďte raději konečně, kolik vydávají na zbrojení neutrální země. Pokud vím, tak Rakousko v r. 2015 dávalo 0,8 %HDP a tuto částku chtěli do dalších let snížit zavedení profesionální armády. Čili řešení neutralita a Nato stop! Vždy sám veliký V. Havel jej chtěl rušit.

Ha ha naši neutralitu rusák uzná stejně, jako uznal Ukrajinské hranice. Že ?

Re:

Vzhledem k tomu, že s Ruském nesousedíme a Rusko ani nemá žádné vojenské základny v sousedních zemích nás postoj Ruska k naší neutralitě nemusí vůbec zajímat.

Naivko. ��

Re:

Pouze aplikuji logiku!

Chcete-li zdravý selský rozum...

Naivko. 😄

Ha ha naĹĄi neutralitu rusĂĄk uznĂĄ stejně, jako uznal UkrajinskĂŠ hranice. Ĺ ̋e ?

Odejít z NATO a bude po problémech

Když se USAmanům zdá, že jsme černí pasažéři, tak bude nejlepší odejít z NATO a bude vyřešeno. Zřídit domobranu podle švýcarského vzoru a bude klid.

Jak prosté...

Češi - vyčuránkové, kteří

na kolotoči nechají vozit zadarmo.

A h jo...

Zbrojeni

je nesmysl. 2% z HDP je take nesmysl. Zbranemi jsme harasili jak na severu Afriky, tak na strednim vychode. Moc se nam prosazovani demokracie nezdarilo a vysledek si dnes vychutnavame ve forme milionu uprchliku. Misto zbrojeni je lepe se zamyslet nad chovanim zapadniho sveta a prostredky venovat do konfliktnich mist. Nemecko ma na priklad HDP pres 3 biliony EUR. 2% znamenaji 70 miliard na zbrojeni. Dnes davaji neco kolem 40 mld. 20 az 30 mld. navic si muze prat, jak se drive rikalo jen "valecny stvac"