Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 27.3.2017 12:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Když pan Schwarzenberg zdůvodňoval, proč se dal do

holportu s Kalouskem, tak říkal, že na panství vždy udělali hajným největšího pytláka. Teď Kalousek má jediný "program" čímž je antibabiš. Jestli pan Babiš udělá ve státní kase alespoň trochu pořádek (což se "nejlepšímu" ministru financí Kalouskovi nepodařilo) tak mu těch pár i miliard přeji. A to ze srdce. Raději mám ministra financí, který ví, kde jsou díry v rozpočtu, n ež toho, co se podobá Šloufovi, protože od školy byl jen v politice.

Doufám, že Kalouska a ty jeho kamarády už v příštím parlamentu nebudeme živit. Osobně soudím, že skončí jako správce nějakého lukrativního církevního zboží. Asi na Bechyňsku.

Ano, máte pravdu,

je to praktické a mentalita společnosti je nastavena v tomto ohledu velmi benevolentně. Otázka zní, zdali není zásadní rozdíl, pokud je takto přistižen vysoce postavený politik, jenž vlastní politickou kariéru založil za prvé, na osočování politických konkurentů, že kradou a za druhé, na poukazování na neplacení daní či jejich obcházení v podnikatelském prostředí.