Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 26.3.2017 20:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Skoro každá ženská potvrdí,

Že je lepší mít v zaměstnání šéfa chlapa.S chlapama míň cloumaj emoce.

Emancipace je ostuda civilizace

Ženy v armádě a muži v domácnosti, aneb svět naruby

Přes vyrovnávání k vyhubení

Honba za všudemožně vyrovnáním postavení mužů a žen způsobí, že společnost vymře. Či spíš se - jdouc proti zákonitostem přírody tak oslabí, že ji dorazí nějaká ta přírodně divoká civilizace, kde ženy po přírodnu především rodí a muži bojují. A přesně tohle se stane s EU, kterou řešíc pitominy (třeba LGBT záchody) dorazí pitominami se neoslabující a mocně se množící islám.

To pak bude pro krutě tyranizované, znásilňované či veřejně bičované ženy pozdě kvílet, co jsme si to my nány způsobily tím narovnáváním se s muži. Inu jak známo ženská neví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane. A ona pudově touží být podřízena muži - čehož se jí v islámu dostane přebohatě.

Pohlavní dimorfismus u lidí

V pozadí problému jsou biologické rozdíly, které jsou nám jako druhu H.sapiens dány mnohatisíciletou evoluční optimalizací. Muži jsou o 8% vyšší, o 20% hmotnější a mají o 30% více svalové hmoty. V hodnotách IQ jsou ženy asi o něco chytřejší, snad o 3%, v emoční inteligenci výrazně o 4-5%. Muži díky svému testosteronu jsou kreativnější, odvážnější, soutěživější atd. Zejména jsou muži dominantnější a to výrazně vůči ženám. Společnosti, kde muži přirozeně dominovali, prosperují dodnes - podmínka nutná nikoliv však dostačující ( islámské země).

Matriarcháty, např. u některých indiánských kmenů, byly zcela vyselektovány a zmizely. Takové ženské společnosti neobstály v nemilosrdné soutěži o zdroje a byly vyhubeny.

Reseni je jednoduche

Zvysit muzum platy, aby se jejich zeny mohli plne venovat detem. A ze stat trati na danich na tom, ze mame malo hornic a jerabnic nikoho normalniho netrapi.

To

bude asi tím, že muži pracují déle hodin a na lépe placených místech. Holt hnusný kapitalismus.

Pokud se tím zvýší porodnos

ne více než dvě děti na ženu, tak proč ne. Jinak to je cesta k vymírání národa. Asi to tak má být.

ZačátekZní

Zní to slibně. Otázkou je, jak bude vypadat praxe a jestli je na to česká společnost připravená.

bezmala 30 let tu budejem svobodu

a demogracyjy a zeny tu za to berou cca 3/4 platu ... no vytecne

Re: bezmala 30 let tu budejem svobodu

Naopak - v přepočtu na objem a kvalitu konkrétní vykonané práce ženy berou víc než muži. Chlap si totiž šichtu odmaká, ženská prodrbe a prošminkuje. Což samozřejmě neplatí u pasu, ale tam maj muži i ženy hodinovku stejnou.