Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 23.3.2017 23:26
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení

RuskĂ ̋ agenti jsou všude, tady zrovna jeden napsal uĹľ x tej ÄŤlánek. SmutnĂ©

Re:

Pane Hlásku a čí Vy to jste vlastně agent? Podle klávesnice určitě ne náš místní.

Ruský agenti jsou všude, tady zrovna jeden napsal už x tej článek. Smutné

Je až s podivem, jak si americký "deep state" osobuje práva

vstupovat do rozhodování americké administrativy. Vypadá to ovšem na skutečnost, že řada známých až podivných Obamových rozhodnutí byla ve skutečnosti připravena mimo Obamovu někým jiným, než složkami oficiální vládní administrativy. Tento "deep state" nyní od nového prezidenta logicky očekává, že všechno poběží dál v již zaběhnutých kolejích.

Lživá kontrepropaganda je nutná

Situace je Vážná nikoli kritická. Na ČT 24 se 18,3. v pořadu Historie CS sešla podivná parta Žáče, Kopal, Suk, a samozřejmě Kučera propagovali Goebbelse a došli i tak daleko že abychom se ubránili ruské propagandě musíme i my použít nepravdy. podívejte se www*ceskatelevize*cz/ivysilani/10150778447-historie-cs/217411058220010

A Evropané jen smutně doufají

Evropa se stala behem poslednich 20ti let vazalem Ameriky. Jinak to neni mozne. Embargo proti Rusku a US obchoduje s RF vesele dal. Je to nase chyba. Zde zajimavy program nemecke ZDF pro nemciny znale.

https://www.youtube.com/watch?v=pkEtFmzM2gc

https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/darknet-hacker-cyberwar-102.html

Americká demokracie na globalistickém skřipci

Uběhly tři měsíce od amerických voleb a poražená strana rozpoutává pochybnosti, když už to nejde přímo o vítězi, tak aspoň o jeho týmu. Tento trend naznačil už před časem Obama ve svém rozloučení na půdě Demokratické strany, kde se přihlásil k jakémusi pokrokově vědeckému východisku svojí politiky, které ve svém mandátu údajně praktikoval a která jakoby jeho následníkem brala za své. Sklidil frenetický aplaus. Jde o nebezpečný jev "unifikovat" demokracii uzurpací jejího prostoru jakousi ideologií kontinuálního vývoje, který nemůže být narušen jinou volbou?! Prohnaně využívaná ruská karta k zpochybňování prezidentova týmu zároveň vnucuje novému prezidentovi strategii izolace Ruska a blokuje tak i jeho zamýšlenou zahraniční politiku v souvislosti s Blízkým východem. Očekávejme další pokusy dehonestovat prezidenta Trumpa globalistickou klikou, která přechází k hazardní hře přímo v mocenských strukturách státu.

Výborně, pane Schneidere

tohle se z veřejnoprávního media nedozvíme ani náhodou. Z jejich pohledu to vypadá, že USA jsou náš spojenec pouze za předpokladu, že by prezidentské volby vyhrála Clintonová. Strašné.

Připitomělý Jan Schneider

Je celkem smutné číst, že česká posice zveřejňuje bláboly pana Jana Schneidera, zřetelně opsané z evropských, hlavně německých zkorumpovaných medií. Schneider by měl vědět, že demokracie dostává na frak především v Německu: v televizi veřejnoprávní i soukromé není dovolena jakákoliv ostřejší kritika mongoloidní Merkelové, ani dřívější kancléři nedostávají povolení se k nynější politice vyjádřit. To vše ovšem tento Schneider neví.

Re: Připitomělý Schneider a ještě pitomnější nějaký Kluzák

plácá své "objevy", ale jaksi bez konkrétních důkazů. Takových plků vyplodí kde kdo tucet do hodiny. On ten myslitel vůbec nepochopil, že se v článku píše o tom, jaké nesmysly se objevuji v USA a jak je z toho EU zkoprnělá