Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 10.3.2017 15:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Sobotka přece nechce, aby sociální demokracie zvítězila.

Chce, aby byla druhá a mohl své místo vyhandlovat za Brusel. Ostatně i Jansta to říkal, že ČSSD je plná tzv. špidlismu. Takže předsedy se to musí týkat také. Ostatně kdo by nechtěl půl milionu měsíčně, ochranku pro sebe i rodinu, pro děti mezinárodní školy, po pěti letech stotisícový důchod, no a ty náhrady. Tak za ty si našetří na dům. Třeba jednou budou bydlet vedle Špidlů.

Socani = sosani

Nebudu koukat daleko,

rozhlédnu se jen na pražském Magistrátu:

Nezničitelný vyžírka Březina,

Předsedou výboru rozvoje a zručný výprodejce Prahy je "mlátička" Ing.Slezák (prvé veřejné angažmá jako nadporučík, velitel mláticí roty na Národní).

Dopravu směrem k dalším miliardovým tunelům vede amatér Dolínek.

Hvězdná parta.

Sobotkovi se klade jako polit.úspěch, že v socanském hnojníku politicky přežil.

Správná otázka by by byla: co s tím hnojníkem udělal ?

Český průměrný plat je poloviční s prům.platem v EU. A ten moula začne před volbami řešit daně bohatým.

Margaret Thacher...

...rikavala...."Problem socialistu je, ze jim jednou dojdou cizi penize."

V originale: "Eventually, Socialists run out of other peoples' money."

Je to vyzva vsem sikovnym a uspesnym lidem tuto zemi opustit a pracovat tam kde je ohodnoti a penize jim neseberou. Nakonec tu zustanou jen volici komunistu a CSSD a par tunelaru, kteri si penize prevedou na Kypr....smutne.

Co tady už bylo.

Před 25 lety(asi i více) byla zde diferencovaná daň a výplata soc.dávek.Mladiství,svobodní nad 25 let,měli daně 10-15 procent vyšší.Naopak nemocenskou zase o to nižší.Za pobyt v nemocnici tito a důchodci nedostávali nic.Jen 10% kapesného.Za sobotu a neděli se nevyplácelo nic a všem.Vyšší příjem byl také daněn více procenty,výjimku měli horníci a hutníci.Těm se daň nezvyšovala.Takže nic nového soc.dem. nenapadlo.

Zřejmě

soudruh Sobotka pozapomněl, že by poslanci a senátoři určitě nic nenamítali, kdyby se jim zvýšili daně na 40%, v současném světě zřejmě neexistuje jiná motivace k vysokým prac. výkonům,-- než jsou peníze !! Komunista Sobotka chce vzácné hlavy, kterých je vždycky velmi málo, demotivovat eventuálně vyhnat do jiného státu, kde si výjimečných lidí velmi váží, není to kus vo a ?

Sobotka rika nesmysly

O zadnou solidaritu nejde. Preste nekomu seberou vic, nekomu mene. Solidarita muze byt jen dobrovolna.

Rovná daň ????

O jaké "rovné" dani to ten hloupý socan Sobotka mluví? Zajímal se snad vůbec někdy o matematiku???? Pokud je daň dána procentem z absolutní hodnoty n e n í a a n i n e m ů ž e b ý t d a n í " r o v n o u ". Sám pojem "rovná daň" znamená daň absolutně rovnou, tedy stejnou pro všechny, tedy např. 2000 Kč nezávisle na výši příjmu. Socanské žvásty páně Sobotky jen ukazuijí, že vůbec neví, o co ve kutečnosti jde. O státní okrádání lidí pracovitých a úspěšných ve prospěch těch líných a tedy neúspěšných a práci se vyhýbajících. To jsou totiž voliči socanů a bohužel jich není málo. Jsou to lidé, kteří, podobně jako pan Sobotka netuší co je to matematika a nalétnou na jeho lživé kecy.. A jen o tom je návrh ČSSD ne několikastupňovou daň. A nejen tento návrh!!!

Re: Rovná daň ????

Opravuji : " ....na několikastupňovou daň".

Re: Rovná daň ????

V tomto případě byh pana Sobotku, nežli z hlouposti, vinil z demagogie...