Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 26.2.2017 22:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Neexistuje vyléčený alkoholik.

Jen momentálně abstinující alkoholik.

ať vyhraje

Ali Baba Merkel nebo nevzdělaný alkoholik Schulz, tak to bude obrovský průšvih pro Evropu, západ ... .

Schulz jako Trump!?

To si z nás děláte brusel!?

Re: Schulz jako Trump!?

to jsemtaké nepochopil Schul je absolutní opak Trumpu. Trum chce aby USA byly opět leader. A Schulz chce Německo zničit infiltrací muslimských hord.

Nalejvárna

"svému populismu, když s ohromující vervou řečnil o tom, jak moc pociťuje obavy znejistěné střední třídy"

.

Čtenáři rozuměj tak, že populista je ten ,kdo projeví obavy o budoucnost svých občanů. Populistou naopak není ten, kdo projevuje obavy o osud menšin, muslimů nebo zvířátek v Zimbabwe.

Jinak řečeno, občane nevol ty hnusné populisty a vol ty, kteří se chtějí starat o výše jmenované :-)))

Schulz?

No tak to je teda kauf!

Zdá se, že Kalousek má pravdu, že v roce 2030 na tom budeme stejně jako Německo!

Re: Schulz?

Němci mají rádi v prvé řadě klid. A tak jsem zvědav, komu dají přednost, zda u nich zvítězí touha po schovávání se pod sukní a zvítězí sice unavená a utrápená die Mutter, nebo si řeknou, je čas na změnu a vyhraje Schulz. Pro vývoj v Evropě je to jedno, protože oba jsou pro federalizaci Evropy, přijímání migrantů a podstatou jejich politiky je socialismus s lidskou tváří.

Daleko důležitější bude, jakou sílu bude mít po volbách AfD, jak dopadnou volby ve Francii, Holandsku a jestli budou předčasné volby v Itálii.. To ovlivní politiku Německa víc, než jestli bude kancléřem Merkel, či Schulz.

Re: Schulz?

To určitě ano, jen ztrácíme to čeho se dostává nejméně, čas. I když vyhrají zmiňované strany, tak scénář bude obdobný jako ve Švédsku, kde sice také zvítězila strana rozumu, ale všechny ostatní strany se semkly proti ní a to znamená další ztrátu několika let času. Pak už může být skutečně pozdě. Tudíž nemá cenu pouštět k moci strany, které už svůj potenciál předvedly.

Re: Schulz?

ale právě díky Merkel, Schulzovi, levici ..., tam ten klid nemají. Tak proč je pořád volí ? Jsou jak mentálně postižení.