Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 15.7.2016 14:21
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Kdo vlastně jsme a kam nás zařadí?

Velice složité a komplikované téma, ale jakmile odstraníme balast umělých sociálních mimikrů, včetně vlastních zájmů uplatnění příslušných (pochybných) odborníků, kteří nás budou vtíravě provázet a poučovat co vlastně jsme a jak máme jejich vizi provozovat, tak zůstane pro každého muže a každou ženu zcela prostý přirozený úděl žít podle vlastních sil a vzájemného pochopení a pomoci. To je však ztíženo rozpadem rodiny a s ní základních vzorů pro vychovávané potomky, protože stálé a všudypřítomné zpochybňování odpovědnosti člověka, které se děje ve jménu úspěšných kariér, znevažování mateřství i zesměšňování role muže, co by ochránce ženy. Degradace milostných vztahů jejich totální mechanickou sexualizací a legalizací deviací jako dalším "obohacením" hédonismu. Je to v podstatě demontáž kulturní společnosti a posléze i civilizace, která není pouhou cestou do pekla bezbřehého individualismu, ale vlastně závazným údělem. Takto "vyzbrojeni" můžeme být jen snadnou kořistí fanatických zaostal

Re: Kdo vlastně jsme a kam nás zařadí?

Ano v podstatě máte pravdu. Celý náš civilizační okruh se vymkl přirozeným přírodním zákonům (velmi často nahrazované náboženstvím) o jejichž fungování máme jen velmi mlhavé představy a tak příroda eliminuje škody tímto vzniklé prostředky, které má. Jestli se stanem snadnou kořistí dobře nám tak. Otázka zní, byl již překročen Rubikon?