Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 25.6.2015 20:43
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Tahle historka mi připadá zrůdná

Tim Hunt řekl v nadsázce to, co si myslel, a žádného normálního člověka tím nemohl urazit. Muži se naštěstí opravdu zamilovávají častěji do žen než do mužů a ženy naštěstí častěji do mužů než do žen (opravdu mi to připadá normální) a co se týká, tvrzení, že ženy brečí, myslím, že konečně nastal ten správný okamžik pro zákaz filmu: "Muži nepláčou", protože je sexistický.

Já osobně bych vyrazil ty pokrytecké šašky, kteří na základě tohoto výroku vyrazili nobelistu (!) z elitních institucí. Jasnější důkaz své nekompetence a pokrytectví podat nemohli!

Tahle společnost si zaslouží skončit

Není většího dokladu úpadku atlantické společnosti než tyto a jim podobné problémy. Za pravdu byť jedné skupině nepříjemnou je z funkce vyhazován jinak bezúhonný člověk. Stejně jako když černoši vidí právo masivně rabovat, když policista nepostupuje dle jejich představ, aniž vyčkají a respektují stanoviska soudu.

Tyhle úlety jsou jasným signálem, že euroatlantická společnost je ve finální fázi rozkladu. Až bude nahrazena jinou nejspíš islámskou, budou ti kteří dnes tu euroatlantickou kritizují a rozvrací na ni se slzou v oku s láskou vzpomínat.

Re: Tahle společnost si zaslouží skončit

Bingo....